قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مناقصه بخشی از محور چاشم-دوآب در حال انجام است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مناقصه بخشی از محور چاشم-دوآب در حال انجام است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مناقصه بخشی از محور چاشم-دوآب در حال انجام است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، عبدالرضا میقانی بعدازظهر دوشنبه در جلسه بررسی و رسیدگی به مسائل و موارد پیرامون شهر شهمیرزاد به میزبانی شهرداری این شهر ضمن بیان اینکه محور چاشمدوآب یکی از راه‌های ارتباطی که در صورت راه‌اندازی می‌تواند در راستای ارتقا و شکوفایی اقتصادی منطقه بسیار تأثیرگذار باشد، گفت: با همکاری، مساعدت و تلاش ویژه، تا پایان دولت تدبیر و امید می‌توان شاهد راه‌اندازی محور چاشم-دو آب باشیم.

وی ضمن بیان اینکه مناقصه اجرای پل در بخشی از مسیر مذکور در حال انجام است، افزود: پس‌ازآن نیز دو قطعه بعد و قبل پل توسط راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای اصلاح خواهد شد.

فرماندار مهدی‌شهر بابیان اینکه اعتبار ارزش‌افزوده این شهر بر اساس نصف جمعیتی است که در فصول مناسب سال در این منطقه حاضر هستند، ابراز داشت: شهمیرزاد به‌عنوان شهر بین‌المللی گردشگری و جذاب برای مسافران و توریست‌ها، در فصول ییلاقی و مناسب، میزبان بالغ‌بر ۲۵ هزار نفر جمعیت است لذا این مهم می‌طلبد با سرریز جمعیت، ارائه خدمات به مسافران و گردشگران موردتوجه قرار گیرد.

کاهش بدهی شهرداری شهمیرزاد

شهردار شهمیرزاد نیز در این نشست بابیان اینکه بودجه شهرداری نسبت به سال گذشته بالغ‌بر ۱۱۰ درصد افزایش پیداکرده است، تصریح کرد: یکی دیگر از دستاوردهای حاصله کاهش بدهی‌های شهرداری شهمیرزاد از ۱۶ میلیارد تومان به پنج میلیارد تومان در حال حاضر است.

لقمانیان بابیان اینکه تمامی حقوق، مزایا و پرداختی‌های کارکنان این مجموعه به‌روز است اما کمبود نیرو یکی از مطالبات جدی مدیریت امور شهرداری شهمیرزاد به شمار می‌رود، افزود: حجم عملیات عمرانی در این شهرداری تاکنون بیش از ۳۷۰ درصد افزایش پیداکرده است.

وی تسریع تصویب طرح جامع شهمیرزاد را یکی دیگر از مطالبات مردمی برشمرد و اضافه کرد: کمربندی کلاه دوز یکی از پروژه‌های مطلوب بااعتباری بسیار بالا است که می‌بایست در راستای به ثمر رسیدن آن، توجه جدی به این طرح صورت گیرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمناقصه بخشی از محور چاشم-دوآب در حال انجام است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.