قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پیشرفتهای علمی ایران با شهادت و ترور دانشمندان متوقف نمی شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

منابع ملی کشور شناسنامه دار شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


منابع ملی کشور شناسنامه دار شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، آیت الله عباسعلی سلیمانی بعد از ظهر چهارشنبه در جمع شهرداران منطقه کاشان با اشاره به اینکه یکی از مهمترین معضلات کنونی کشور حاشیه نشینی در اطراف شهرهاست، ابراز داشت: باید یک اقدام اساسی برای کاهش و از بین بردن حاشیه نشینی در کشور انجام شود و مشخص کردن حریم شهرها می‌تواند از راهکارهای آن باشد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخی از ساخت و سازهای غیرمتعارف در شهرهای کشور تصریح کرد: شهرداران باید قدرت لازم برای برخورد با این موارد را داشته باشند.

برخی شهرداران تحت فشار افراد صاحب نفوذ هستند

وی با اشاره به اینکه شهرداران باید دارای قدرت برای مواجه با مشکلات شهری باشند، افزود: برخی از شهرداران در مورد سختگیری برای برهم نخوردن بافت شهری تحت فشار افراد صاحب نفوذ هستند که این موضوع نباید وجود داشته باشد.

آیت الله سلیمانی با بیان اینکه بسیاری از منابع ملی ما از جمله کوه و دریا و جنگل و غیره توسط برخی از سودجویان به یغما می‌رود، خاطرنشان کرد: به منظور جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده باید منابع ملی کشور شناسنامه دار شود.

وی ضمن تشکر از شهرداران منطقه کاشان به خصوص شهردار کاشان در انجام پروژه‌های عمرانی و شهری گفت: استفاده از ظرفیت‌های بومی و محلی برای پیشرفت کاشان یکی از مهمترین مؤلفه‌های توسعه شهری است که این موضوع به خوبی در منطقه کاشان مشاهده شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمنابع ملی کشور شناسنامه دار شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.