قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

مقام اسرائیلی: می توانیم برنامه هسته ای ایران را نابود کنیم/ به فروپاشی ایران تحت تحریم های ترامپ امیدوار بودیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مقام اسرائیلی: می توانیم برنامه هسته ای ایران را نابود کنیم/ به فروپاشی ایران تحت تحریم های ترامپ امیدوار بودیم

blank

اقطاع نیوز- یک مقام نظامی رژیم صهیونیستی با اشاره به اینکه ارتش این رژیم از طریق چهار عامل با ایران برخورد خواهد کرد، مدعی شد که ارتش اسرائیل می تواند برنامه هسته ای ایران را به طور کامل نابود کند.

به گزارش سرویس ترجمه اقطاع نیوز به نقل از اسپوتنیک، «تل کالمان» رئیس شعبه استراتژیک و دایره سوم ارتش اسرائیل در گفتگو با روزنامه اسرائیلی «اسرائیل تودی» گفت: سال ۲۰۲۰ سال خوبی در زمینه جنگ علیه ایران بود.

وی افزود: نمی خواهم این سال را سال تحول بنامم اما سال تغییرات بزرگی بود.۲۰۲۰ شاهد تحولاتی بود که توازن را بسیار مثبت کرد.

این مقام نظامی رژیم صهیونیستی در ادامه گفت: تل آویو از رهگذر چهار عامل با ایران برخورد می کند. عامل اول سیستم افراطی آنهاست. عامل دوم، برنامه هسته ای و عامل سوم نیز پتانسیل های نظامی بزرگ ایران است اما عامل چهارم، تلاش ایران برای نفوذ در منطقه است.

وی با ادعای اینکه سلاح هسته ای برای ایران بیمه نامه ای برای تامین ثبات آن است اما برای اسرائیل یک مسئله وجودی است و خاورمیانه را وارد نوعی مسابقه تسلیحات هسسته ای خواهد کرد به طوری که کشورهای دیگری به صف ایران خواهند پیوست و برای دستیابی به توانایی های هسته ای تلاش خواهند کرد، مدعی شد: اسرائیل تاکنون موفق شده است ایران را از دستیابی به سلاح هسته ای منع کند.

این فرمانده اسرائیلی درباره ماهیت درگیری با ایران گفت: این یک رقابت استراتژیک طولانی مدت است که ما را ملزم می کند متفاوت از آنچه در مقابل یک کشور  است، در مرزهایمان بیندیشیم. اسرائیل به فروپاشی نظام ایران تحت تحریم های ترامپ امیدوار بود.

خبر را در اسپوتنیک ببینیدآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمقام اسرائیلی: می توانیم برنامه هسته ای ایران را نابود کنیم/ به فروپاشی ایران تحت تحریم های ترامپ امیدوار بودیمنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.