قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شهادت مختص محبان خداوند است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مقابله با دشمن هزینه دارد/ ضرورت شناخت درست راه های نفوذ دشمن – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مقابله با دشمن هزینه دارد/ ضرورت شناخت درست راه های نفوذ دشمن – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حجت الاسلام مقداد داداشی شامگاه یکشنبه در مراسم شام غریبان در رشت ضمن تسلیت شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران باوفای ایشان، اظهار کرد: انسانی شجاع است که وابستگی مادی به دنیا اعم از مقام، پول و همسر و سایر موارد نداشته باشد.

وی با تأکید بر اینکه البته نباید از این موارد تعبیر اشتباه شود، افزود: عده‌ای اشاعه فحشاء را به نام عدالت خواهی تعبیر کرده و مفهوم را اشتباه تلقی می‌کنند به صورت مثال کسی که برای زندگی تلاش می‌کند نباید از آن تعبیر به دنیا طلبی شود.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه دنیا طلبی و حرص داشتن قدرت علت اصلی بود که قاتلان امام حسین (ع) نتوانستند از آن چشم پوشی کنند، گفت: این موضوع باید الگوی مسئولان ما باشد زیرا چشم مردم به آنها است نباید سبک زندگی اشرافی داشته باشند.

وی در ادامه با تأکید بر ضرورت شناخت درست از دشمن، راه‌های نفوذ و ابزارهای مورد استفاده آن، تصریح کرد: داشتن شناخت درست از دشمن کمک می‌کند که در مقابله با آن درست عمل کنیم.

حجت الاسلام داداشی با اشاره به اینکه مقابله با دشمنان همیشه هزینه به دنبال داشته لذا انسان باید اهل هزینه دادن باشد، افزود: افرادی زیادی در عاشورا حضور داشتند اما این افراد نمی‌خواستند برای امام حسین (ع) هزینه کنند اگر هزینه نکنیم مقابله با دشمن معنا ندارد.

وی با بیان اینکه دشمن در هر برهه از زمان با شیوه جدید به مقابله با ما می‌پردازد، گفت: امروز از رسانه و فرافکنی و دروغ پراکنی حربه دشمن است.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه برجام یک نمونه از این حربه‌ها دشمن بود، اظهار کرد: اتفاقات بعد از آن هزینه‌ای بود که مردم ما در مقابله با دشمن پرداختند که نتیجه آن زانو زدن دشمن در برابر مقاومت ملت ایران است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمقابله با دشمن هزینه دارد/ ضرورت شناخت درست راه های نفوذ دشمن – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.