قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

معیارهای انتخاب اصلح برای مردم تبیین شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


معیارهای انتخاب اصلح برای مردم تبیین شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، آیت الله سید علیرضا عبادی ظهر شنبه در دیدار با استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: در معادلات بین المللی و مسائل داخلی تجربه های زیادی حاصل شده و همه به این نتیجه رسیدیم که به بیرون نمی توان اتکا کرد.

وی با بیان اینکه می توان با تمام دنیا رابطه داشت اما نباید به هیچ جایی متکی بود، افزود: امروز باید راهکار را در درون جست و جو کنیم.

آیت الله عبادی بیان کرد: با توجه به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب، تولید، رفع موانع و پشتیبانی دستور العملی مهم بوده که می طلبد مد نظر قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به دغدغه ها و مشکلات برخی از سرمایه گذاران در استان، گفت: پشتیبانی از سرمایه گذاران دارای نتایج مطلوبی در اعتماد سازی و افزایش تولید است.

وی با بیان اینکه اگر از سرمایه گذاری ها حمایت نشود به دلال بازی منحرف می شود، اظهار کرد: رفع موانع و حمایت تولیدات داخلی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که باید مورد توجه متولیان قرار گیرد. 

اتکای به بیرون حذف شود

آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه تولیدات نباید روی دست تولید کننده بماند، اظهار کرد: همچنین نیاز است تولیدات داخلی با قیمت مناسب به دست مردم برسد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: اگرچه تاکنون در امر تولید تلخی هایی را تجربه کرده ایم اما عمل به منویات رهبری، توجه به شعار سال جاری و شناسنامه دار کردن تولیدات می تواند میوه شیرینی برای جامعه داشته باشد.

وی با بیان اینکه همچنین باید وعده ها و اتکای به بیرون حذف شود، افزود: از زمانی که پای غربی ها به کشورهای مختلف باز شده، چیزی جز مشکل و از بین بردن زیرساخت ها در بین نبوده است.

آیت الله عبادی ادامه داد: اگر کشورهای اسلامی درست عمل کنند، آقا هستند اما متاسفانه برخی هم نوکری کرده و هم باج می دهند.

تلاش دشمن برای نفوذ در انتخابات

وی با بیان اینکه باید همه متناسب به منافع جامعه خودمان کار و تلاش کنیم، اظهار کرد: آسیب های زیادی بر ما وارد شده که اگر از آن ها درس بگیریم، می تواند برای باقی کشورهای اسلامی الگو باشد.

آیت الله عبادی با اشاره به انتخابات پیش رو بیان کرد: باید در راستای تبیین معیارهای صحیح انتخاب برای مردم تلاش شود تا در انتخاب شان، مسائل سیاسی، حزبی، نورچشمی  و روزنامه ای را کنار بگذارند.

وی با بیان اینکه دنیا به انتخابات ایران چشم دارد، اظهار کرد: دشمن و انسان های شیطان صفت برای نفوذ در انتخابات تلاش می کنند که می طلبد مورد توجه باشد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمعیارهای انتخاب اصلح برای مردم تبیین شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.