قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
Facebook logo

معاون وزیر ورزش:استفاده از مربی خارجی ممنوع نیست!/ بیک زاده:سعادتمند صداقت داشته باشد و بگوید ماجرا چیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


معاون وزیر ورزش:استفاده از مربی خارجی ممنوع نیست!/ بیک زاده:سعادتمند صداقت داشته باشد و بگوید ماجرا چیست

معاون وزیر ورزش گفت:تأکید وزارت ورزش بر استفاده از مربیان ایرانی است؛ اگرچه بارها گفتیم در حوزه ملی درصورتی که نیاز به حضور مربیان خارجی بود، با وضعیت خاص این اتفاق بررسی خواهد شد.

به گزارش اقطاع نیوز،  مهدی علی نژاد در حاشیه مجمع عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان در جمع خبرنگاران حاضر گردید و در مورد این مجمع گفت:امروز مجمع عادی سالیانه فدراسیون تیراندازی با کمان را داشتیم. رئیس فدراسیون گزارش جامعی را در مورد عملکرد در سال ۹۸ ارائه کردند. همچنین خزانه دار و حسابرس گزارش های مالی را دادند. مجموعه تیروکمان خدا را شکر از انضباط مالی خیلی خوبی برخوردار بوده و این فدراسیون توانسته با وجود افزایش هزینه ها، بودجه خود را مدیریت کند. در دو سال اخیر فدراسیون بدهی جاری نداشته و از قبل بعضی بدهی ها وجود داشته که قسمتی از آنها هم پرداخت شده است.

او خاطر نشان کرد:در حوزه فنی و عملکردی هم فدراسیون تیروکمان سال پیش یک سهمیه گرفته و هنوز این مهلت را دارد که در خردادماه سال ۱۴۰۰ بتواند در حوزه تیمی سهمیه بگیرد. تیروکمان در بازی های آسیایی اینچئون ۲۰۱۴ مدال طلا گرفت و این توقع هم از این مجموعه فدراسیون وجود دارد تا مجدداً به روزهای اوج خود برسد.

معاون وزیر ورزش در رابطه برگزاری دادگاه رسیدگی به تعلیق جودوی ایران و پیش بینی او از نتیجه این دادگاه خاطرنشان کرد:پیش بینی محاکم قضایی بسیار سخت است. آن چیزی را که وظیفه فدراسیون، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک می دانستیم، این بود که از دستمزد جودوی کشور ایران دفاع کنیم. ما اعتقاد داریم این تعلیق ظالمانه است و با مبانی بین المللی مغایرت دارد. شواهد لازم برای تصمیمی که گرفتند، وجود ندارد. ابتدا این اعتراض به فدراسیون جهانی داده شد و سپس به دادگاه عالی ورزش شکایت کردیم. ولی قرار بود این دادگاه در فروردین ماه امسال تشکیل شود که به خاطر کرونا (corona) به امروز منتقل شد. ما تلاش کردیم در کنار کمیته ملی المپیک هزینه های دادرسی که هزینه های گزافی هم بود را به فدراسیون پرداخت کنیم. جلسات متعددی هم برای هماهنگی برپا شد و شهود ما نیز که آقایان سجادی، داورزنی و زارعیان هستند هم به این دادگاه رفته اند. از طرف دیگر هم آقای ویزر، رئیس فدراسیون جهانی در لیست بود. بهرحال امیدواریم نتیجه این دادگاه به سود جودو و ورزش ایران باشد.

علی نژاد در پاسخ به این سؤال که اگر رأی دادگاه CAS به نفع ایران نباشد چه اتفاقی رخ می دهد، بیان کرد :برای ورزش ایران که اتفاق خاصی نمی افتد و این موضوع به جودو مرتبط است. بدیهی است که اگر رای دادگاه به نفع ایران نباشد، این تعلیق ادامه پیدا خواهد کرد.

وی درباره وضعیت اردوی تیم های ملی بخاطر شیوع ویروس کرونا خاطرنشان کرد:ما یک مجوز کلی از ستاد مقابله با کرونا (corona) و وزارت بهداشت گرفتیم که اردوهای تیم های ملی را آغاز کنیم. هر فدراسیونی که پروتکل را آماده کند و به فدراسیون پزشکی ارسال کند، با تائید ستاد مقابله با کرونا می تواند اردوهای خود را آغاز کند. ما منعی برای شروع اردوها نداریم و خود فدراسیون ها باید پا پیش بگذارند و اقدام کنند.

معاون وزیر ورزش در رابطه شکایت های محمد بنا و الهام هاشمی، سرمربیان کشتی و تیراندازی خاطرنشان کرد:تأکید وزارت ورزش بر استفاده از مربیان ایرانی است؛ اگرچه بارها گفتیم در حوزه ملی اگر نیاز به حضور مربیان خارجی بود، با شرایط خاص این اتفاق بررسی خواهد شد. این حرف به این معنا نیست که هیچ مربی خارجی در ایران نباشد و بیشتر بستگی به صلاحدید فدراسیون ها دارد. آقای بنا و خانم هاشمی سرمایه های ایران هستند و اعتقاد دارم فدراسیون های مربوطه هم حواسشان به آن ها هستند. قبلا هم گفته بودم خود آقای دبیر با توجه به تسلطی که به اوضاع دارند، میتواند  موضوع را اداره کند. تصمیم هم بر این شد که بنا کارش را ادامه دهد. درباره خانم هاشمی هم من بررسی می کنم تا اگر مشکلی بود، آن را حل کنیم.

بیک زاده: سعادتمند صداقت داشته باشد و بگوید ماجرا چیست/ پشیمانم طلبم را به استقلال بخشیدم

مدافع اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: سعادتمند باید در گفتارش صداقت داشته باشد و این می‌تواند حلال همه مشکلات باشد.

مهدی علی نژاد و هاشم بیگ زاده,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی, مدیریت ورزش

بیک زاده: سعادتمند صداقت داشته باشد و بگوید ماجرا چیست/ پشیمانم طلبم را به استقلال بخشیدم

به گزارش  فارس، هاشم بیک زاده در خصوص این که گفته می‌شود به خاطر حمایت از عادل فردوسی پور قرار شده با برنامه فوتبال برتر همکاری نکند، اظهار داشت: من با عادل فردوسی پور دوست و رفیق هستم. با او در ارتباطم و اصلاً ربطی به او ندارد. با تهیه کننده این برنامه صحبت کردم و برنامه طولانی‌مدت دادم. اگر بشود به کارمان ادامه می‌دهیم.

وی در مورد وضعیت این روزهای استقلال به خاطر ماجرای استراماچونی عنوان کرد: من هم مانند هواداران استقلال نگران وضعیت این تیم هستم. اگر قرار است که استراماچونی برگردد چرا پستی گذاشت که هیچ صحبتی با من نشده، شاید سعادتمند به خاطر این که اعتراض هواداران را کم کند این دروغ را گفت. بهتر است استراماچونی بیاید، چون او شکایتش را می‌کند و پولش را می‌گیرد و در خانه‌اش هم می‌نشیند ولی بهتر است او را بیاورند. 

مدافع اسبق استقلال افزود: البته سازمان لیگ قانونی گذاشته که مربی و بازیکن خارجی نمی‌تواند به ایران بیاید. من فکر می‌کنم بازگشت برانکو و استراماچونی از لحاظ مالی هم به نفع وزارت ورزش است و هم به نفع باشگاه استقلال و پرسپولیس، هواداران هم آنها را دوست دارند، امیدوارم که آنها برگردند.

بیک زاده در خصوص این که استراماچونی شب گذشته اعلام کرد هیچ پیشنهادی به او نشده، سعادتمند دو هفته پیش آن رفتار را با فرهاد مجیدی داشت و به نظر می‌رسد هوادار استقلال بازی داده شده، گفت: اگر سعادتمند صادقانه صحبت کند هواداران قبول می‌کنند و با این مسأله کنار می‌آیند. ولی این که به دروغ بگوید ما با استراماچونی صحبت کردیم و قرار است بیاید، خودش نمی‌آید کمکش می‌آید، کمکش نمی‌آید پدرش می‌آید و… این صحبت‌ها را که می‌کنند هواداران از جمله خودم ناراحت می‌شوند. آنها هم حق دارند و می‌خواهند تکلیف تیمشان مشخص شود.

وی افزود: نمی‌شود هر مدیرعاملی که می‌آید یک دروغی ببافد. یک جام را به راحتی از دست دادند. فصل برای استقلال می‌توانست خوب تمام شود و حتی فرهاد می‌توانست با جام گرفتن در استقلال بماند. خیلی اتفاقات می‌توانست بیفتد. من از سعادتمند خواهش می‌کنم وقتی می‌گوید باشگاه برای مردم و هواداران است، بیاید و صادق باشد و با مردم صحبت کند. بگوید اصلاً چنین چیزی نبوده، نه این که دروغ بگویند و ماجرا را کش بدهند و این همه مشکلات را به وجود بیاورند. صادقانه بگویند چنین چیزی نبوده و صحبت نکردیم و دنبالش هم نبودیم. مطمئنم استراماچونی نمی‌آید و این مسأله دروغ بوده است.

مدافع اسبق استقلال در خصوص این که آرش برهانی عنوان کرده زمانی دغدغه استقلال قهرمانی و رسیدن به مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا بوده، اما امروز دغدغه استقلالی‌ها آمدن یا نیامدن استراماچونی است، گفت: من هم با صحبت آرش موافقم. زمانی که در استقلال بودیم با امیر قلعه‌نویی دو قهرمانی آوردیم، چهارم آسیا شدیم. همیشه به دنبال قهرمانی بودیم. اگر هم یک سری مشکلات و شیطنت‌ها به وجود نمی‌آمد تا الان این تیم مشغول جام گرفتن بود.

وی ادامه داد: این حق هوادار است چون می‌بیند تیمش همیشه قهرمان می‌شده، همیشه بالاتر از تیم رقیب بوده و بهتر بازی می‌کرده، کاری به مربی ندارد. الان هم استراماچونی بیاید معلوم نیست دوباره همان استراماچونی سابق باشد و بتواند نتایج خوبی بگیرد. شاید همین هواداران او را نخواهند. امیدوارم اتفاقات خوب بیفتد. فقط سعادتمند باید در گفتارش صداقت داشته باشد و این می‌تواند حلال همه مشکلات باشد.

بیک زاده در مورد این که دلیل مراجعه‌اش به فدراسیون فوتبال چه بوده اظهار داشت: من برای طلبم از استقلال آمدم. ۵۰۰ میلیون از طلبم را بخشیدم. قرار بود مالیات قراردادم را که برعهده باشگاه بود بپردازند اما متأسفانه ندادند. پشیمانم که ۵۰۰ میلیونم را بخشیدم. من به خاطر هواداران بخشیدم نه به خاطر مسؤولان و مدیران باشگاه استقلال. واقعا پشیمانم که این کار را کردم. ای کاش این کار را نمی‌کردم.

مدافع اسبق استقلال گفت: طلبم به خاطر مالیات نزدیک ۲۰۰ میلیون تومان است. به خاطر مالیات ممنوع‌الخروجم کردند و حساب‌هایم را بستند. این همه کار برای استقلال کردیم. زمانی زنگ می‌زدند و می‌گفتند بیا نمی‌توانیم یار بگیریم. بیا و رضایت بده، رضایت دادم و پول را بخشیدم حالا به دنبال مالیات افتادم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمعاون وزیر ورزش:استفاده از مربی خارجی ممنوع نیست!/ بیک زاده:سعادتمند صداقت داشته باشد و بگوید ماجرا چیستنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.