قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
معاون وزیر صمت: جایگاه هلال احمر در صنایع و معادن تثبیت می‌شود

معاون وزیر صمت: جایگاه هلال احمر در بنگاه‌های اقتصادی تثبیت می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


معاون وزیر صمت: جایگاه هلال احمر در بنگاه‌های اقتصادی تثبیت می‌شود

احمد انارکی محمدی روز جمعه در نخستین نشست هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان کرمان پس از پنجمین دوره انتخابات مجامع با حضور اعضای هیات مدیره جدید بر نفش امدادگران این جمعیت بر ارتقای سطح ایمنی صنایع و معادن کشور و این استان تاکید کرد.

وی اظهار داشت: جمعیت هلال احمر به عنوان یکی از دستگاه‌های امدادرسان کشور همواره در بحران‌ها به خوبی امدادرسانی کرده و تاثیرگذاری خوبی در برابر حوادث طبیعی و غیرطبیعی از خود برجای گذاشته است.

رییس هیات مدیره صنایع ملی مس ایران و عضو هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: خدمات نیروهای امدادی و داوطلب هلال احمر باعث امیدواری آحاد جامعه در سختی‌ها و بحران‌ها می‌شود و مردم به امید اقدامات جهادی نیروهای امدادی هلال احمر به جاده‌ها می‌روند و سفر می‌کنند. 

جذب اعتماد عمومی حوزه وقف در دستور کار هیات مدیره هلال احمر کرمان قرار گرفت

مدیرکل سیاسی وزارت کشور به عنوان عضو دیگر هیات مدیره  جمعیت هلال احمر نیز در این نشست عنوان کرد: جذب و اعتماد مردم در حوزه وقف به جمعیت هلال احمر یکی از اهداف هیات مدیره است. 

حمید ملانوری افزود: همچنین تشکیل تیم‌های همیار با هدف جذب، آموزش، توانمندی سازی نیروها و ارتقای تجهیزات با کمک اعضای هیات مدیره و شورای اجرایی شهرستان‌ها باید مورد پیگیری قرار گیرد.

گزارش وقفیات هلال احمر به مردم ارائه می‌شود

عضو دیگر هیات مدیره جمعیت هلال احمر نیز در این نشست به ضرورت تشکیل جلسات شورای اجرایی منطقه‌ای هلال احمر در استان کرمان اشاره کرد.

خلیل الله همایی‌راد بیان داشت: وقف اتفاق مهم آن این است که به نیت واقف عمل شود لذا باید گزارش آن را به جامعه بدهیم که دیگران نیز به حوزه وقف به جمعیت هلال احمر تشویق شوند. 

همچنین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در این نشست با ارائه گزارش سه ساله عملکرد جمعیت هلال احمر کرمان بر تشکیل کمیته های تخصصی و جلسات مدون آن توسط اعضای هیات مدیره تاکید کرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمعاون وزیر صمت: جایگاه هلال احمر در بنگاه‌های اقتصادی تثبیت می‌شودنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.