قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
معاون استاندار کرمان: بهبود فضای اداری زمینه ساز جهش تولید است

معاون استاندار کرمان: بهبود فضای اداری زمینه ساز جهش تولید است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


معاون استاندار کرمان: بهبود فضای اداری زمینه ساز جهش تولید است

به گزارش اقطاع نیوز، حمیده واعظی شامگاه یکشنبه در شورای مدیران ستادی استانداری کرمان افزود: همچنین رویکرد معاونت توسعه استانداری به سلامت و عدالت اداری، شایسته سالاری و تبدیل وضعیت و ارتقای شغلی کارکنان و فعال‌سازی کارگروه‌های مصوب است.  

وی نگاه معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری به دیگر معاونت‌ها و ادارات را یکسان دانست و اظهار داشت: تفاوتی در این زمینه وجود ندارد و تمام همکاران فارغ از جنسیت، سابقه و شغل، براساس مسئولیت‌پذیری و موثر بودن ارزیابی و در این حوزه هم به همین شکل عمل می‌شود.

واعظی تاکید کرد: به همت استاندار کرمان برای اولین بار شاهد حضور یک زن در معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هستیم و امیدوارم آخرین آن نبوده و نقش‌آفرینی دیگر همکاران زن در عرصه‌ها و مناصب مدیریتی استان را داشته باشیم تا تجلی‌بخش اراده و توانمندی زن مسلمان ایرانی باشد.

وی ادامه داد: تمام توان و همت خود را در پاسخ به حُسن اعتماد وزیر کشور و استاندار کرمان به کار می‌گیرم تا با همکاری مدیران به عنوان فرد اثربخش در توسعه و پیشبرد منابع انسانی استان گام مثبتی را برداریم.

واعظی ادامه داد: در سال پایانی دولت و با توجه به شیوع کرونا و وضعیت خاص اقتصادی، حفظ و ارتقای انگیزه کارکنان از مهمترین موضوعاتی است که باید به آن توجه خاص شود و در همکاری مدیران از نظر روحی، روانی و تخصیص امکانات رفاهی در حد بضاعت استان گام مثبتی برداریم.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان به رویدادهای سیاسی و مناسبت‌های مهم پیش روی کشور از جمله دهه فجر، میلاد حضرت زهرا (س) و علی‌ابن‌ابیطالب (س)، انتخابات اشاره کرد و گفت: هر کدام از این مناسبت‌ها پشتیبانی و امکانات خاص خود را می‌طلبد.

واعظی تکالیف قانونی حوزه توسعه مدیریت و منابع را برشمرد و با بیان اینکه این تکالیف باید تا پایان سال به اتمام برسند، تصریح کرد: بند “و” ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه در خصوص تبدیل وضعیت ایثارگران و خانواده معزز شهدا و جانبازان، جذب نیروهای پذیرفته شده در هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی سراسر کشور باید در اولویت قرار گیرد.

روز گذشته در راستای تحقق سیاست‌های وزارت کشور مبنی بر استفاده از حضور هرچه بیشتر بانوان در سطوح تصمیم‌گیری، طی حکمی از سوی استاندار کرمان، حمیده واعظی به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان منصوب شد.

انتصاب یک زن در سمت معاونت استانداری کرمان برای نخستین مرتبه در تاریخ انقلاب اسلامی رخ داده است.

حمیده واعظی بانوی کرمانی پیش از این در وزارت کشور  مشغول به فعالیت بوده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمعاون استاندار کرمان: بهبود فضای اداری زمینه ساز جهش تولید استنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.