قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
عواید حاصل از صادرات دام در کردستان باید به تولید کننده برسد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

معادن سرمایه‌های کشور و متعلق به همه مردم است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


معادن سرمایه‌های کشور و متعلق به همه مردم است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، بهمن مرادنیا بعد از ظهر امروز دوشنبه در جلسه شورای معادن استان کردستان ضمن یادآوری این نکته که حمایت از تولید امری ضروری و غیر قابل اجتناب است، اظهار داشت: افزایش قیمت شن و ماسه خارج از عرف و قیمت‌های کارشناسی توجیه ندارد و سازمان صمت باید به این بحث به صورت جدی ورود کند.

وی با بیان اینکه ما به حمایت از تولید اعتقاد راسخ داریم و معتقدیم که تولید کننده باید سود متعارف و مناسب دریافت کند، افزود: از سویی دیگر باید به حقوق مردم توجه شود واجحافی در حق آنان با افزایش بی دلیل قیمت‌ها صورت نگیرد.

استاندار کردستان ادامه داد: ظرف مدت یک هفته قیمت شن و ماسه در استان‌های همجوار بررسی و آنالیز شود و بر مبنای آن افزایش قیمت شن و ماسه در استان نیز انجام گیرد و سازمان صمت استان نیز موظف است از راهکارهای قانونی برای نظارت در این بخش استفاده کند.

مرادنیا در بخش دیگری از سخنان خود معادن را سرمایه‌های کشور و متعلق به همه مردم دانست و همگان را به پرهیز از بخشی نگری در این حوزه فراخواند و یادآور شد: برخی افراد تصور می کننداگر معدنی در یک نقطه خاص قراردارد عوائد آن باید صرفاً به مردم همان منطقه برگردد در حالی که این تصور اشتباه است و معادن حقوق دولتی را که پرداخت می‌کنند مستقیماً به حساب خزانه واریز می‌شود.

وی بیان کرد: همه باید تلاش کنیم تا برای تولید کنندگان حاشیه ایجاد نشود، چرا که با دوری از حواشی و بسترسازی‌های مناسب است که تولید رونق خواهد گرفت.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمعادن سرمایه‌های کشور و متعلق به همه مردم است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.