قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
امروز با صدور بیانیه ای عنوان شد؛

مطالبه گروههای فلسطینی برای مجازات عوامل قتل عام صبرا و شتیلا

مطالبه گروههای فلسطینی برای مجازات عوامل قتل عام صبرا و شتیلا – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مطالبه گروههای فلسطینی برای مجازات عوامل قتل عام صبرا و شتیلا

امروز با صدور بیانیه ای عنوان شد؛متاسفانه این روزها شاهد استقبال گرم از عاملان قتل عام صبرا و شتیلا در برخی کشورهای عربی هستیم که زیر پای این جنایتکاران فرش قرمز پهن کرده اند.


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا)، گروههای فلسطینی وابسته به سازمان آزادیبخش فلسطین (ساف) در لبنان با صدور بیانیه ای خواستار بازخواست قضایی عاملان جنایت صبرا و شتیلا شد.


در این بیانیه آمده است:


 متاسفانه این روزها شاهد استقبال گرم از  عاملان قتل عام صبرا و شتیلا در برخی کشورهای عربی هستیم که زیر پای این جنایتکاران فرش قرمز پهن کرده اند.


ما فلسطینی ها خواستار محاکمه و بازخواست قضایی جانیان صهیونیست هستیم و تا زمانی که این امر محقق نشود دست از مبارزه نمی کشیم.


قتل عام صبرا و شتیلا سندی آشکار از طبیعت و ذات جنایتکارانه و نژادپرستانه رژیم صهیونیستی است و این رخداد همچنان به منزله یک فاجعه دردناک در خاطر ملت فلسطین باقی خواهد ماند.


صبرا شتیلا یک صفحه سیاه در تاریخ مملو از جنایت رژیم صهیونیستی است که همچنان علیه ملت فلسطین و دیگر ملت های منطقه ادامه دارد.


انتهای پیام/م.ت/

 


|
شناسه مطلب: ۳۴۶۰۲۵
فاجعه صبرا و شتیلاآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمطالبه گروههای فلسطینی برای مجازات عوامل قتل عام صبرا و شتیلانمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.