قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کند شدن توسعه بی آرتی هشت بهشت اصفهان به مسائل مالی برمی گردد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مطالبه مردمی برای گسترش مسیرهای دوچرخه سواری در اصفهان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مطالبه مردمی برای گسترش مسیرهای دوچرخه سواری در اصفهان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، امیر احمد زندآور ظهر یکشنبه در یکصد و چهل و هشتمین جلسه علنی شورای شهر ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج اظهار داشت: بسیجی ضمیری روشن و زبانی ذاکر و شاکر دارد و وجود خویش را همچون صدفی که گوهری از ایمان و بینش در درون دارد، از لغزش‌ها حفظ کرده است، او پیروزی‌اش در جهاد اصغر را مرهون سعی و تلاشش در جهاد اکبر می‌داند.

وی با بیان اینکه بسیج توانمندی‌های تحسین برانگیز و عظیمی را به نمایش گذاشته است و به اعتراف دوست و دشمن، مایه افتخار و سربلندی اسلام و انقلاب و کشور شده است، ابراز داشت: شواهد نشان می‌دهد بسیج هنوز توانمندی‌های ناشناخته فراوانی دارد که اگر شناخته شود و مورد تکریم و حمایت و هدایت و مدیریت قرار گیرد، می‌توان از قدرت و توان عظیم و خودجوش بسیج، برای اعتلای انقلاب اسلامی و ایران عزیز بهره مند شد، از این توانمندی‌ها می‌توان در امور اقتصادی فرهنگی و رفاهی اجتماعی و دیگر زمینه‌ها که باید شناخته شود، استفاده کرد.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان همچنین به روز نکوداشت اصفهان اشاره کرد و گفت: اصفهان در میان شهرهای ایران همچون جواهری است که با وجود نوسانات تاریخی و گذر قرن‌ها هنوز درخشش و شکوه خود را حفظ کرده است.

وی با بیان اینکه اصفهان تجلی کاملی از فرهنگ ایرانی-اسلامی است، ادامه داد: اگرچه در ایام شیوع بیماری کرونا امکان برگزاری جشن و دعوت مردم به حضور در فضاهای فرهنگی و تاریخی میسر نیست، اما لازم است با تبلیغات محیطی و سایر روش‌ها این روز و هفته نکوداشت اصفهان را زنده نگه داریم.

اجرای پروژه‌های عمرانی در اصفهان شتاب گرفت

زندآور با بیان اینکه در سال پایانی دوره پنجم شورای شهر اصفهان شاهد شتاب گرفتن پروژه‌های عمرانی در شهر اصفهان هستیم، ابراز داشت: اگرچه ظهور بیماری کرونا نگرانی‌هایی را برای پیش‌برد طرح‌ها و پروژه‌ها و تحقق پذیری آنها در سال جاری ایجاد کرده بود، اما به نوعی این تهدید به فرصت تبدیل شد.

وی در ادامه با بیان اینکه افزایش استفاده شهروندان از دوچرخه و به تبع آن ایجاد مطالبه عمومی برای گسترش مسیرها و زیرساخت‌های دوچرخه سواری و توجه بیشتر به حمل و نقل غیرموتوری نوعی فرصت است که می‌تواند به شکل‌گیری شهری پاک و ایمن کمک کند، اضافه کرد: برنامه‌هایی که برای گسترش شبکه مسیرهای دوچرخه در شهر تهیه شده و در حال اجراست در راستای پاسخ به این مطالبه عمومی مردم و درخواست دادستان اصفهان بوده است.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: در این زمینه مدیران مناطق نیز باید همکاری داشته باشند و طرح‌ها و دستورات ابلاغی از سوی شهردار و معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری را معطل نگذارند.

وی کاهش ساعات کاری مترو اصفهان را نیز فرصتی برای تعمیر و برطرف کردن کم و کاستی‌های خط یک مترو دانست و افزود: این خط دارای کاستی‌هایی است که باید برطرف شود، بر این اساس می‌توان با کاهش ساعات کار مترو یا حتی تعطیل کردن آن و فعال‌تر کردن خطوط اتوبوس موازی آن، نسبت به تکمیل و تجهیز آن اقدام کرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمطالبه مردمی برای گسترش مسیرهای دوچرخه سواری در اصفهان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.