قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مصلحت مردم و شهر در تصمیم گیری ها باید در کنار هم دیده شوند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مصلحت مردم و شهر در تصمیم گیری ها باید در کنار هم دیده شوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مصلحت مردم و شهر در تصمیم گیری ها باید در کنار هم دیده شوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سید علی یزدی خواه شامگاه دوشنبه در نشست خبری مجمع نیروهای انقلاب شهرستان ری که در مسجد آیت الله فیروزآبادی برگزار شد اظهار داشت: مترو هر یک کیلومترش برای احداث با احتساب حفر تونل، مقاوم سازی، تعبیه خطوط ریلی و تأسیسات ایستگاهی یک میلیارد تومان هزینه دارد.

یزدی خواه با اشاره به اینکه شهرداری تهران طرح مطالعه احداث خط مترو جدید از عباس آباد به سمت غرب در دست احداث دارد گفت: هزینه ۲۰ هزار میلیاردی را خواهد داشت و اگر ری از تهران جدا شود به تنهایی قادر به تأمین چنین هزینه‌ای نیست.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: ما وارد فضا سازی های رسانه‌ای و سایت‌ها نمی‌شویم و باید مصلحت مردم و شهر در تصمیم گیری ها در کنار هم دیده شوند.

وی با بیان اینکه یکی از موضوعات کاری ما جانمایی بهشت زهرا است افزود: تهران از سال ۴۸ تا کنون فقط دارای یک آرامستان است که به دلیل دفن شخصیت‌های مختلف از گنجینه‌های ملی و جهانی محسوب می‌شود اما ظرفیت پذیرش درگذشتگان تهران کم است و چیزی حدود یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر از تهرانی‌ها در این آرامستان آرمیده اند و می‌خواهیم استارت داشتن آرامستان در شرق و غرب تهران را بزنیم چرا که معضلات داشتن یک آرامستان در تهران متوجه ری است.

یزدی خواه بیان داشت: میانگین نرخ بیکاری در کشور ۱۰.۵ تا ۱۱ درصد است و در ری این نرخ ۵ درصد است، چون ری حدود ۳۰ درصد انرژی برق استان را در حوزه صنعت مصرف می‌کند و ۱۷ شهرک صنعتی دارد و ما به دنبال احداث ۳ شهرک گلخانه‌ای در ری هستیم و زمین‌ها به ابعاد ۱۱۵ هکتار تأمین و بخش‌های مطالعاتی انجام شده است و محصول این گلخانه‌ها پیش خرید ۱۰ ساله می‌شوند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمصلحت مردم و شهر در تصمیم گیری ها باید در کنار هم دیده شوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.