قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مشکل کمی و کیفی آب روستای ینگه قلعه بجنورد حل شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مشکل کمی و کیفی آب روستای ینگه قلعه بجنورد حل شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

غلام حسین ساقی در گفتگو با مهر با اشاره به اتصال آب شهرستان بجنورد به روستای ینگه قلعه، اظهار کرد: امروز با بهره برداری از پروژه‌ای مشکل کمی و کیفی آب روستای ینگه قلعه با اتصال به آب شهری شهر حل می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی ادامه داد: سیاست یکپارچه سازی مدارهای آب رسانی خصوصاً برای روستاییان در دستور کار این شرکت قرار دارد.

وی افزود: هدف گذاری ما این بود که ابتدا روستاهای اطراف شهر که دارای جمعیت بالایی نیز هستند از شبکه آب شهری استفاده کنند و نخستین روستا در این طرح ینگه قلعه است.

ساقی با اشاره به جمعیت ۳ هزار نفری این روستا تصریح کرد: آب این روستا از نظر کیفی مشکل داشت که اکنون شاهد آن هستیم کیفیت آب آن با کیفیت چاه‌های آب ارکان که بخشی از آب شهر بجنورد را نیز تأمین می‌کند، برابری می‌کند که اتفاق مثبتی است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی به اجرای شبکه فاضلاب شهرک فرهنگیان نیز اشاره کرد و بیان داشت: خط انتقال این شهرک از وسط روستا عبور می‌کند لذا در اقدام بعدی این روستا به فاضلاب نیز متصل خواهد شد.

وی اصلاح ساز و کارها را دیگر برنامه این سازمان در سال ۹۹ عنوان کرد و افزود: اتصال آب شهر به روستا از تغییر ساز و کارها نشأت می‌گیرد.

ساقی در پایان به لزوم احداث یک مخزن هزار متر مکعبی برای ینگه قلعه تاکید کرد و گفت: با این کار اگر شاهد حادثه‌ای باشیم، قطعی آب کمتری را برای اهالی روستا شاهد خواهیم بود.

مشکل کمی و کیفی آب روستای ینگه قلعه بجنورد حل شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۶:۳۶:۱۳

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.