قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

مشکلی برای تامین ماسک در مرکزی وجود ندارد/قیمت مصوب ۱۵۰۰ تومان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مشکلی برای تامین ماسک در مرکزی وجود ندارد/قیمت مصوب ۱۵۰۰ تومان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سعید فرخی روز دوشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان مرکزی در اراک، اظهار کرد: بر اساس استراتژی ستاد تنظیم بازار استان کالاها باید به وفور در دسترس مردم قرار گیرد و باید با نرخ متعارف به دست مصرف کننده برسد.

وی استفاده از ظرفیت تمامی ابزارها و ارتباطات را به منظور خدمات رسانی و تأمین کالاهای اساسی مردم مهم برشمرد و گفت: نباید کمبود هیچ کالایی در استان را شاهد باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی افزود: در تیر ماه میزان جوجه ریزی در استان مرکزی ٢ میلیون و ٣٠٠ هزار قطعه بوده است که این تعداد ضروری است مقداری افزایش یابد.

فرخی با تاکید بر بررسی عوامل مؤثر بر افزایش قیمت مسکن، عنوان کرد: اتحادیه‌های مشاورین املاک استان در خصوص مصوبه افزایش ١۵ درصدی نرخ اجاره بها برای تمدید قراردادهای اجاره مسکن در استان بر روند اعمال این مصوبه نظارت کنند.

وی افزود: موضوع افزایش تا سقف ١۵ درصد نرخ اجاره بها را مشاورین املاک رعایت کنند و با متخلفین برخورد می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی اظهار کرد: کمبودی در عرضه ماسک در استان مرکزی وجود ندارد و طبق اعلام اتاق اصناف روزانه حدود ٢۵٠ هزار ماسک در کارگاه‌های تولید ماسک در سطح استان تولید و با نرخ مصوب مصرف کننده یک هزار و ۵۰۰ تومان توزیع می‌شود.

به گفته فرخی، باید اتاق اصناف فرآیند صدور مجوزهای صنفی برای تولید ماسک را تسهیل و مشوق‌های لازم در نظر بگیرد و بسیج اصناف بر روند فعالیت این کارگاه‌ها نظارت کند، از طرفی تأمین نیاز پارچه و مواد اولیه را نیز بر عهده دارد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمشکلی برای تامین ماسک در مرکزی وجود ندارد/قیمت مصوب ۱۵۰۰ تومان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.