قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مشارکت نیکوکاران در تهیه ۸۰ دستگاه تبلت برای دانش آموزان دره شهری - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مشارکت نیکوکاران در تهیه ۸۰ دستگاه تبلت برای دانش آموزان دره شهری – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مشارکت نیکوکاران در تهیه ۸۰ دستگاه تبلت برای دانش آموزان دره شهری – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

سید کاظم طاهری در گفتگو با اقطاع نیوز بیان کرد: با تعامل صورت گرفته توسط این نهاد با تعدادی از حامیان ایتام این شهرستان تاکنون برای حدود ۸۰ نفر از دانش آموزان یتیم مورد حمایت در شهرستان دره شهر تبلت خریداری و تحویل این دانش آموزان شده است.

وی افزود: برای تهیه این تعداد تبلت بیش از ۴۰۰ میلیون تومان از طرف این حامیان نیکوکار که ساکن استان تهران هستند اختصاص یافته است.

رئیس کمیته امداد شهرستان دره شهر با اشاره به اینکه در شرایط کرونایی هم اکنون تحصیل دانش آموزان از طریق فضای مجازی صورت می‌گیرد، گفت: تبلت و گوشی هوشمند یکی از مهم‌ترین نیازهای دانش آموزان مددجو در این شهرستان است.

طاهری ادامه داد: با توجه به اینکه بسیاری از خانواده‌های مددجو و نیازمند این شهرستان فاقد تبلت و یا گوشی هوشمند هستند و روند تحصیلی این دانش آموزان با مشکل جدی مواجه شده است، از نیکوکاران عزیز تقاضامندیم در این امر خیر و در برنامه‌ای که کمیته امداد برای تأمین وسایل آموزشی جدید دانش آموزان خانواده‌های نیازمند مشارکت کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمشارکت نیکوکاران در تهیه ۸۰ دستگاه تبلت برای دانش آموزان دره شهری – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.