قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مشارکت ذوب آهن در ساخت راه‌آهن چابهار زاهدان ستودنی است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مشارکت ذوب آهن در ساخت راه‌آهن چابهار زاهدان ستودنی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مشارکت ذوب آهن در ساخت راه‌آهن چابهار زاهدان ستودنی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از ذوب آهن اصفهان، احمدعلی موهبتی افزود: تنوع و تولید محصولات استراتژیک در این شرکت فرصت‌های بسیاری را در صنایع بالا دست و پایین دست ایجاد کرده است.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: فعالیت و مشارکت این شرکت در طرح‌های بزرگی مانند راه‌آهن چابهار و زیرساخت‌های ریلی استان سیستان و بلوچستان ستودنی‌است و امیدواریم پیوند مجموعه بزرگ ذوب‌آهن اصفهان و استان سیستان و بلوچستان تداوم یابد.

وی به لزوم تأمین مواد اولیه مورد نیاز ذوب‌آهن اشاره کرد و گفت: با تأمین پایدار مواد اولیه، این شرکت می‌تواند با ظرفیت کامل تولید داشته باشد و لذا امیدواریم مسئولین مبنا را بر تأمین مواد اولیه کارخانه‌های داخلی قرار دهند تا ارزش آفرینی بیشتری را شاهد باشیم.

فرماندار شهرستان تفتان: ذوب آهن اصفهان نقطه عطف صنعت ایران است

فریبا برنایی بجد، فرماندار شهرستان تفتان در بازدید از غرفه ذوب آهن گفت: تولید محصول ریل در ذوب آهن اصفهان توسعه و پیشرفت استان‌های مختلف کشور و همچنین سیستان و بلوچستان را در پی دارد و این اقدام شاخص، قابل تقدیر است.

وی افزود: استان سیستان و بلوچستان در واقع رنگین‌کمانی از معادن است اما متأسفانه از نظر درصد اکتشافات پایین‌ترین رتبه را در سطح کشور دارا است لذا سرمایه گذاری ذوب آهن در این استان پیشرفت آن و همچنین تأمین مواد اولیه مورد نیاز کارخانه را در پی دارد.

فرماندار شهرستان تفتان خاطر نشان کرد: ذوب آهن اصفهان نقطه عطف صنعت ایران است و همواره در کنار تولید انواع محصولات فولادی در زمینه مسئولیت اجتماعی نیز دستاوردهای شاخصی داشته است.آرشیو اخبار اقتصادی سرویس خبری اقطاع نیوزمشارکت ذوب آهن در ساخت راه‌آهن چابهار زاهدان ستودنی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.