قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

مسجدسلیمان از ضعف جدی در زیر ساخت ها رنج می برد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مسجدسلیمان از ضعف جدی در زیر ساخت ها رنج می برد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، علیرضا ورناصری عصر امروز جمعه در نشست شورای برنامه‌ریزی شهرستان مسجدسلیمان، اظهار کرد: به عنوان مدیران نظام مقدس اسلامی وظیفه داریم که با مردم و منطقه فعالیت خود ارتباط داشته باشیم و نسبت به مشکلات آن شناخت کافی پیدا کنیم.

وی افزود: مسجدسلیمان اولین پیشگام صنعت در ایران بود و اقتصاد ایران را تحت تأثیر قرار داد و بیش از یک میلیارد بشکه نفت تنها از یک مخزن مسجدسلیمان به اقتصاد ایران تزریق شد که با هفتکل و لالی این رقم به بیش از سه میلیارد بشکه می‌رسد اما اکنون این شهرها نیازمند مساعدت و توجه هستند.

نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا گفت: در راستای صیانت از سرمایه ملی کشور و کاهش ضریب بیکاری در منطقه به خصوص مسجدسلیمان، خواستار راه‌اندازی پتروپالایش هستیم که حرکت خوبی برای توسعه مسجدسلیمان و لالی و اندیکاست.

ورناصری با بیان اینکه مسجدسلیمان به لحاظ مشکلات دست کمی از لالی و اندیکا ندارد و از ضعف زیرساخت‌ها رنج می‌برد، عنوان کرد: ضریب بیکاری مسجدسلیمان ۴۳.۴ درصد است و وضعیت مناسبی را در این زمینه ندارد که در این راستا باید به زندگی و معیشت مردم و رفاه آن‌ها توجه کرد و نگذاریم که بگویند مسجدسلیمان با نفت آمد و بعد نفت رفت.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمسجدسلیمان از ضعف جدی در زیر ساخت ها رنج می برد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.