قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

مسجدسلیمان از توسعه جا ماند/ نرخ بیکاری در مسجدسلیمان ۴۳ درصد است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مسجدسلیمان از توسعه جا ماند/ نرخ بیکاری در مسجدسلیمان ۴۳ درصد است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، قاسم سلیمانی دشتکی عصر امروز جمعه در نشست شورای برنامه‌ریزی شهرستان مسجدسلیمان، اظهار کرد: برای حل مشکلات مسجدسلیمان جلسات متعددی برگزار شدند و به طور مستمر به صورت تلفنی نیز از طریق نماینده مجلس این مشکلات را پیگیری کردیم.

وی افزود: در خصوص راه‌اندازی پتروپالایش مسجدسلیمان نیز با مسئولان ملی جلساتی را برگزار کردیم و در این زمینه امیدوار به نتایج مثبت پیگیری‌ها هستیم.

استاندار خوزستان با تأکید بر اینکه مسجدسلیمان گرچه آغازگر توسعه کشور بود ولی خودش از این توسعه جا ماند و جزو یکی از مناطق محروم کشور محسوب می‌شود، تأکید کرد: طرح‌های عمرانی و توسعه‌ای خوبی در سال‌های اخیر برای مسجدسلیمان انجام شد؛ به طور مثال احداث پتروشیمی در مسجدسلیمان برای رفع بیکاری نقش خوبی را داشته است.

سلیمانی دشتکی گفت: قطعاً پتروپالایش و کارخانه و صنایع وابسته به پتروشیمی که بعد از فعال شدن آن شروع به کار می‌کنند، اشتغال‌زایی‌های به مراتب بیشتری را نسبت به پتروشیمی خواهند داشت.

وی بیان کرد: ۴۳ درصد نرخ بیکاری برای شهرستان مسجدسلیمان رقم عجیبی است، آن هم برای شهرستانی که مقصد کارگران از اقصی نقاط کشور بوده است.

استاندار خوزستان اظهار کرد: در این زمینه خواستار توسعه بیشتر پتروشیمی در حوزه مسجدسلیمان و فعال شدن پتروپالایش‌های دیگری هستیم تا نقش‌آفرینی خوبی را در کاهش نرخ بیکاری جوانان منطقه داشته باشند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمسجدسلیمان از توسعه جا ماند/ نرخ بیکاری در مسجدسلیمان ۴۳ درصد است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.