قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مسابقه بزرگ کتابخوانی «مکتب سلیمانی» برگزار می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مسابقه بزرگ کتابخوانی «مکتب سلیمانی» برگزار می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مسابقه بزرگ کتابخوانی «مکتب سلیمانی» برگزار می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، در آستانه اولین سالگرد شهادت سردار دل‌ها، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، مسابقه بزرگ کتابخوانی مکتب سلیمانی به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه ویژه عموم مردم با شعار سردار مقاومت و سرباز ولایت برگزار می‌شود.

این مسابقه با هدف گسترش مکتب مقاومت در آستانه‌ی اولین سالگرد شهادت سردار دل‌ها، حاج قاسم سلیمانی و با محوریت مطالعه‌ی کتاب سردار مقاومت و سرباز ولایت نوشته ی قاسم نصیرزاده برگزار می‌شود.

علاقه مندان می‌توانند این کتاب‌ها را از فرهنگسراهای شهرداری کرمانشاه تهیه و پس از مطالعه به سوالات آخر کتاب پاسخ و تا دهم دی ماه تحویل نمایند که به ۱۰ نفر، جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌گردد.

در مقدمه کتاب آمده است: مقاومت از واژه‌های بنیادین و فطری است که ریشه قرآنی دارد و با مفاهیم و آیات اجتماعی قرآن ارتباط معناداری دارد. بر اساس دلالت‌های لغوی و تفسیری می‌توان آن را معادل با توحید، عدالت و در نهایت، اسلام قرار داد که این امر مهم و ذاتی، گاه با برداشت‌های نارسا به افراط و تفریط کشیده شده و بیشتر بر روش مقاومت مانند: تقابل، جنگ و قتال توجه شده است.

گفتنی است، فرهنگسرای شهر در چهار راه مطهری (جوانشیر)، فرهنگسرای استاد جلال الدین کزازی در فرهنگیان فاز ۲ جنب مسجد قبا، فرهنگسرای گل نرگس در ابتدای شهرک ژاندارمری جنب کلانتری آزادگان، فرهنگسرای کوثر در چهارراه آل آقا جنب پارک شهید درخشان، فرهنگسرای خانواده در بلوار جنب پارک فدک و سرای محله‌ی شهرک دولت آباد در سه راهی شرکت همه روزه آمادگی تحویل کتاب به علاقمندان را دارند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمسابقه بزرگ کتابخوانی «مکتب سلیمانی» برگزار می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.