قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مسئولان نگاه همه جانبه به موضوع بازگشایی مدارس داشته باشند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مسئولان نگاه همه جانبه به موضوع بازگشایی مدارس داشته باشند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مسئولان نگاه همه جانبه به موضوع بازگشایی مدارس داشته باشند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

حسین میرزایی، در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار داشت: با توجه به مصیبت کرونا تصمیم در خصوص بازگشایی مدارس یک تصمیم راهبردی است که لازم است مسؤولین با یک نگاه همه بعدی و ۳۶۰ درجه‌ای تصمیم حکیمانه‌ای را رقم بزنند چرا که تصمیم نادرست، حوادث بسیار زیان باری را در پی خواهد داشت.

وی افزود: در عین حال توجه داریم که مسئولان امر در مقام تصمیم‌گیری بین خوب و خوب‌تر، یا خوب و بد نیستند بلکه مجبورند بین بد و بدتر یکی را انتخاب کنند و باید به آنها کمک کرد تا بد و بدتر را درست تشخیص دهند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس مطرح کرد: به نظر می‌رسد گزینه بازگشایی مدارس به صورت حقیقی گزینه مطلوب باشد به ویژه اینکه استفاده از فضای مجازی ممکن است از جهت بهداشتی کارآمد باشد اما از جهات دیگر مانند اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، روحی-روانی، خانوادگی و… ناکارآمد و گاه زیان بار است.

وی تاکید کرد: لازم است زندگی کردن با کرونا را یاد بگیریم، دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنیم و در عین حال کار و زندگی را تعطیل نکنیم و گرنه بیماری‌های روحی و روانی فراوانی را چون اضطراب، افسردگی، وسواس، اندوه و غیره را به دوش خواهیم کشید.

نماینده اصفهان در مجلس اضافه کرد: تجربه برگزاری کنکور، به کار افتادن بسیاری از کسب و کارها، اتوبوس‌ها، هواپیماها، رستوران‌ها، هتل‌ها، بازارها، مراکز صنعتی و تجاری، ادارات، دادگاه‌ها و غیره نشان از آن است که می‌توان با کرونا زندگی کرد و از این پس سیاست‌های تبعیض‌آمیز و گزینشی اعمال محدودیت‌ها، سیاست‌های نادرستی خواهند بود.

وی خاطر نشان کرد: باید تمهیدات لازم را اندیشید و با کرونا زندگی کرد چراکه کرونا در ابعاد مختلف اجتماعی، عاطفی، فرهنگی، اقتصادی و غیره آسیب زننده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمسئولان نگاه همه جانبه به موضوع بازگشایی مدارس داشته باشند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.