قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مسئولان دزفول در خدمت‌گذاری به مردم کم‌فروشی نکنند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مسئولان دزفول در خدمت‌گذاری به مردم کم‌فروشی نکنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مسئولان دزفول در خدمت‌گذاری به مردم کم‌فروشی نکنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سید احمد آوایی عصر امروز در آئین تکریم و معارفه مدیران پیشین و جدید دانشگاه علوم پزشکی دزفول، اظهار کرد: مردم شهرستان دزفول شایسته بهترین خدمات هستند. لذا با تمام وجود از مدیران این شهرستان تقاضا می‌شود قدر مسئولیتی را که به امانت در اختیار دارند، بدانند و در راه خدمت به مردم کم‌فروشی نکنند.

وی افزود: متأسفانه برخی مدیران چشم دیدن موفقیت شهرستان دزفول را ندارند و بعضاً به جای همراهی در راستای توسعه شهرستان در مقابل برخی اقدامات سنگ‌اندازی می‌کنند که امیدواریم این نگاه در مدیریت استان و کشور هر چه سریع‌تر اصلاح شود.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، تأسیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان دزفول را از اقدامات ماندگار دانست و بیان کرد: سال‌ها تلاش کردیم و خون دل خوردیم تا مجوز دانشگاه علوم پزشکی را اخذ کردیم و حال از تمام مدیران می‌خواهم با تمام توان تلاش کنند تا ضمن حفظ این میراث گران‌بها در راستای ارتقا این مجموعه مهم و استراتژیک درمانی کشور تلاش کنند و بنده هم با تمام توان در کنار مدیران دلسوز و تلاش‌گر خواهم بود.

به گزارش اقطاع نیوز، در این آئین از زحمات ۶۶ ماهه یوسف پریدار مدیر پیشین دانشگاه علوم پزشکی دزفول تقدیر شد.

از ۱۴ شهریور با ابلاغ حکم وزیر بهداشت علی قمیشی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی دزفول منصوب شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمسئولان دزفول در خدمت‌گذاری به مردم کم‌فروشی نکنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.