قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
سرویس خبری اقطاع نیوز

مسئولان دانشکده فنی دختران شاهرود از جهادگران عرصه تولید ماسک و گان قدردانی کردند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مسئولان دانشکده فنی دختران شاهرود از جهادگران عرصه تولید ماسک و گان قدردانی کردند

blank

به گزارش خبرنگار دانشگاه اقطاع نیوز، مراسم تقدیر و تشکر از ریاست و کارکنان دانشکده فنی دختران شاهرود پیرامون کارگاه‌های جهادی تولید ماسک و البسه پزشکی به همت بسیج دانشجویی شهرستان شاهرود برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جانشین سپاه ناحیه شاهرود و معاونت تعلیم و تربیت سپاه و مسئولین بسیج دانشجویی شهرستان در دفتر ریاست دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران برگزار شد، با اهدا لوح و هدیه از تلاش‌ها و همکاری‌های ریاست و کارکنان در این دانشده در مقابله با کرونا تجلیل گردید.

ماندگارزاده، ریاست دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران شاهرود در این مراسم با تقدیر از حضور مسئولان سپاه و بسیج دانشجویی گفت: با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای در مورد بهره گرفتن از ظرفیت‌های کشور برای حل مشکل مردم در حوادث و بحران‌ها، دانشگاهیان دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران شاهرود به فرمایشات رهبری لبیک گفتند.

ماندگارزاد گفت: با شیوع ویروس کرونا، این دانشکده در راستای ایفای رسالت و مسئولیت اجتماعی به عنوان یک دانشکده جامعه محور با طی فرایند لازم، به راه‌اندازی کارگاه تولید و عرضه ماسک‌های بهداشتی و ژل‌های ضدعفونی اقدام کرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه فنی و حرفه‌ای با توجه به ماهیت کاربردی بودن، ظرفیت تجهیزات و منابع انسانی موجود رسالتش در جامعه بیشتر است گفت: آنچه که این روز‌ها شاهد انجام آن هستیم جز وظایف ذاتی آموزش مهارتی به‌شمار می‌رود.

ماندگارزاده افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس و لزوم رعایت مراقبت‌های بهداشتی توسط شهروندان و نیاز مبرم مردم و کارکنان دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان به اقلام ضروری مانند ماسک و ژل بهداشتی، دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران شاهرود اقدام به تولید این محصولات کرد.

ریاست دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران شاهرود با تأکید بر این که دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران شاهرود توان علمی و تجهیزاتی خود را در این روز‌های سخت برای خدمت‌رسانی به مردم شریف ایران اسلامی بسیج کرده، اظهار کرد: این دانشکده در خط مقدم جبهه مبارزه با شیوع این بیماری در حال تلاش شبانه‌روزی است و تا ریشه‌کنی کامل این بیماری با حداکثر توان به تلاش خود ادامه خواهد داد.

سرهنگ پاسدار حسینعلی محمدی جانشین سپاه ناحیه شاهرود در این مراسم با تقدیر از زحمات همه جهادگران عرصه سلامت جامعه از تلاش‌های شبانه روزی کارکنان دانشگاه فنی و حرفه‌ای دختران شاهرود در تولید ماسک و گان رایگان و در اختیار قرار دادن آن به مراکز درمانی و عموم مردم تجلیل کرد و گفت: این مجاهدت‌ها نزد خداوند متعال دارای اجر و ثواب بالایی است و امیدواریم خداوند در این دنیا و آخرت جزای خیر و عاقبت بخیر نصیب همه گرداند.

مهیار یونس آبادی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان شاهرود نیز در این مراسم از زحمات شبانه روزی کارکنان دانشگاه و عوامل کارگاه‌های تولید ماسک و گان تقدیر کرد و زحمات آنان را ستود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمسئولان دانشکده فنی دختران شاهرود از جهادگران عرصه تولید ماسک و گان قدردانی کردندنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.