قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مرگ ۳۲ نفر براثر حوادث کار در مازندران - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مرگ ۳۲ نفر براثر حوادث کار در مازندران – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مرگ ۳۲ نفر براثر حوادث کار در مازندران – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، علی عباسی با اشاره به مرگ ۳۲ نفر در حوادث کار سه ماه سال جاری افزود: بیشترین آمار تلفات حوادث کار در شهرستان‌های بابل با شش، نور با پنج و آمل با چهار مورد فوتی و شهرستان‌های ساری، بابلسر، محمود آباد، عباس آباد و میاندرود هر کدام با یک مورد ثبت شده است.

وی با اظهار اینکه طی سه ماه سال جاری بیشترین آمار تلفات در خرداد با ۱۳، اردیبهشت ۱۲ و فروردین با هفت فوتی مورد بوده است: ۲۴ نفر متأهل و مابقی مجرد و همچنین دو نفر از فوت شدگان ناشی از حوادث کار دارای ملیت غیر ایرانی (افغان) هستند.

وی ادامه داد: سنین ۴۱ تا ۵۰ سال با ۹مورد دارای بیشترین فوتی و بیش از ۶۱ سال با ۳ فوتی کمترین آمار را داشتند و بیشترین دلایل مرگ افراد در حوادث کار مربوط به سقوط از بلندی با ۱۵ مورد، برق گرفتگی با هشت مورد، اصابت جسم سخت با هفت مورد و سوختگی با دو فوتی بوده است.

عباسی با اشاره به افزایش ۱۵ درصدی مصدومین ناشی ار حادثه کارافزود: تعداد ۱۷۵ نفر مصدوم (۱۶۷ مرد و مابقی زن) ناشی از حوادث کار به پزشکی قانونی مراجعه کردند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۵ درصد افزایش داشت.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمرگ ۳۲ نفر براثر حوادث کار در مازندران – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.