قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مرکز رشد جیرفت با صندوق پژوهش کرمان تفاهم نامه امضا کرد

مرکز رشد جیرفت با صندوق پژوهش کرمان تفاهم نامه امضا کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مرکز رشد جیرفت با صندوق پژوهش کرمان تفاهم نامه امضا کرد

غلامعلی حقیقت روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار اقطاع نیوز هدف از انعقاد این تفاهم نامه را حمایت مالی از واحدهای فناور مستقر در مرکز دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد و مدت این تفاهم نامه را ۲ سال اعلام کرد.

وی از ارایه تسهیلات با سود پایین به واحدهای فناور مستقر در دانشگاه علوم پزشکی خبر داد و گفت: واحدهای فناور با مراجعه به مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی می توانند برای دریافت این تسهیلات اقدام کنند.

مدیر توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی جیرفت اظهار داشت: این تسهیلات در راستای تجاری سازی محصولات واحدهای فناور ارایه می شود.

وی با بیان اینکه ۱۰ واحد فناور با ۱۵ ایده محصول محور در مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی جیرفت مستقر است، از ثبت اختراع چهار ایده واحدهای فناور این دانشگاه خبر داد.

حقیقت از پیگیری ثبت ۲ واحد فناور مستقر در مرکز دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به عنوان شرکت دانش بنیان خبر داد و گفت: در صورت دانش بنیان شدن، این شرکت ها می توانند تا ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات از صندوق پژوهش استان کرمان دریافت کنند.

وی اظهار داشت: فعالیت واحدهای فناور زمینه ساز رشد و کشف استعدادها و بهره گیری از طرح های دانش بینان در جهت توسعه تولید، اشتغال و پژوهش خواهد بود.

حقیقت به نشست خود با واحدهای فنآور طی هفته گذشته اشاره کرد و ورود فناوران به دوره رشد و استفاده از تسهیلات بر اساس میزان سطح آمادگی فناور در زمینه پژوهش، فناوری و تجاری سازی و داشتن شرایط ثبت اختراع، ثبت شرکت یا واحد حقوقی و نوع فناوری( نوآوری، توسعه فناوری و انتقال فناوری) را از مصوبات این نشست عنوان کرد.

وی برگزاری دوره های چگونگی ثبت اختراع و نوآوری در ایران و ثبت پتنت( ثبت بین المللی اختراع) و دیجیتال مارکتینگ را برای ارتقاء سطح توانایی فناوران از دیگر مصوبات این نشست دانست.

مرکز رشد جیرفت زیرمجموعه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جیرفت است.

دانشگاه علوم پزشکی جیرفت یک سوم پهناورترین استان کشور را با هفت شهرستان و جمعیت یک میلیون نفر تحت پوشش دارد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمرکز رشد جیرفت با صندوق پژوهش کرمان تفاهم نامه امضا کردنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.