قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مرکز تشخیصی درمانی بیماری‌های گوارش و ریه در سمنان افتتاح شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مرکز تشخیصی درمانی بیماری‌های گوارش و ریه در سمنان افتتاح شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مرکز تشخیصی درمانی بیماری‌های گوارش و ریه در سمنان افتتاح شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

نوید دانایی در گفتگو با اقطاع نیوز، با اشاره به اینکه مرکز تشخیصی درمانی بیماری‌های گوارش و ریه در سمنان افتتاح شد، اظهار داشت: برای این مجموعه ۱۲۰ میلیارد ریال تجهیزات خریداری‌شده است.

وی بابیان اینکه در این بخش دستگاه‌هایی برای افزایش قدرت تشخیص بیماری‌ها و اختلالات شدید ریه تعبیه‌شده است، افزود: این دستگاه نقش مؤثری در تشخیص بیماری‌ها دارد و خدمات تشخیصی آندوسکوپی و کلونوسکوپی از دیگر خدماتی است که در این مرکز ارائه می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با تأکید بر اینکه این مرکز شامل بخش‌های اسکویی، تشخیصی و درمانی در حوزه بیماری‌های ریه و گوارشی است، خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از این مرکز شهروندان سمنانی برای دریافت خدمات مربوطه نیازی به خروج از استان ندارند.

دانایی با اشاره به اینکه این مرکز به دو دستگاه آندوسکوپی جدید و دستگاه سونوگرافی با امکانات تشخیصی بالا تجهیز شده است، یادآور شد: با راه‌اندازی این دستگاه‌ها انجام آندوسکوپی و سونوگرافی در این روش به‌طور هم‌زمان انجام می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمرکز تشخیصی درمانی بیماری‌های گوارش و ریه در سمنان افتتاح شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.