قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

مرزهای خوزستان به مدت ۱۵ روز بسته شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مرزهای خوزستان به مدت ۱۵ روز بسته شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، ولی‌الله حیاتی عصر امروز شنبه در نشست ستاد استانی مدیریت کرونا که با اشاره به اعمال محدودیت در مرزهای زمینی و دریایی استان خوزستان اظهار کرد: از امروز به مدت ۱۵ روز در مرزهای زمینی و دریایی سراسر کشور محدودیت اعمال می‌شود.

معاون امنیتی انتظامی استاندار خوزستان تاکید کرد: تنها گروه‌های هفت‌گانه شامل دارندگان پروانه‌های اقامت معتبر، روادید تحصیلی، روادید حق کار، دانشجویان، طلاب دانشگاه‌ها و مدارس علوم دینی، دارندگان روادید سرمایه‌گذاری و درمانی اجازه تردد دارند و به جز این گروه‌ها کسی حق تردد را از مرزهای استان ندارد.

وی افزود: همچنان سرنشینان کشتی‌های خارجی نیز اجازه ورود به بندرگاه را ندارند و پس از تخلیه و بارگیری به مقصد مورد نظر اعزام می‌شوند. رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تزریق دو دوز واکسن و تست PCR منفی نیز شرط تردد گروه‌های هفت‌گانه از مرزها است.

فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با تاکید بر تشویق مردم برای تزریق دوز سوم واکسن گفت: مراکز واکسیناسیون آمادگی لازم را برای تزریق دوز سوم برای مراجعه‌کنندگان داشته باشند.

وی بیان کرد: فرمانداران در بحث پشتیبانی از طرح شهید سلیمانی نهایت اهتمام را داشته باشند. فرماندارانی که در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بازرسی‌های مشترک عملکرد مطلوبی نداشته‌اند نیز باید در این زمینه جهش داشته باشند.

فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با اشاره به اقدامات آموزش و پرورش در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی بیان کرد: در این خصوص همچنان منتظر تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمرزهای خوزستان به مدت ۱۵ روز بسته شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 8 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.