قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مردم گناوه در اقدامات خیرخواهانه پیشگام هستند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مردم گناوه در اقدامات خیرخواهانه پیشگام هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مردم گناوه در اقدامات خیرخواهانه پیشگام هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، غلامرضا مهرجو صبح سه‌شنبه در آئین تجلیل اجرا کنندگان طرح پویش نسیم زندگی در شهرستان گناوه اظهار داشت: از بدو شیوع ویروس کرونا در شهرستان گناوه گروه‌های مختلف مردمی همکاری صمیمانه ای با دست اندر کاران مقابله با این ویروس داشتند که این فداکاری و همیاری در تاریخ پرافتخار این منطقه ثبت خواهد شد.

فرماندار گناوه افزود: در این نشست به منظور تجلیل از این گروها به صورت نمادین از دست اندر کاران طرح پویش نسیم زندگی که در همه زمینه‌ها مقابله با ویروس کرونا از قبیل کنترل ورودی‌ها و خروجی، تأمین اقلام بهداشتی، کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا، تأمین اقلام مورد نیاز کادر درمانی شهرستانی همکاری صمیمانه داشتند تقدیر می‌شود.

وی گفت: تاریخ پرافتخار شهرستان گناوه با کمک‌های خیرخواهانه عجین است و خیران و مردم نیک اندیش این شهرستان همواره در کارهای خیر پیش قدم و پیشگام بوده و زبانزد خاص و عام هستند.

وی خاطرنشان کرد: لنج داران این منطقه در دوران دفاع مقدس نخستین گروهی لنج داران بودند که برای به کمک رزمندگان در دفاع از کشور اقدام کردند و در مدرسه سازی و احداث بیمارستان و دیگر کارهای نوع دوستانه نیز خیران این شهرستان پیشگام بوده‌اند.

مهرجو یادآور شد: مردم این منطقه برای کمک به همنوع و اقدامات خیرخواهانه و کمک به نیازمندان بدون هیچ چشمداشتی پیشرو هستند که در دوران شیوع کرونا نیز این امر نمایان شد و این اقدامات مانند تعطیلی بازار در گناوه از اقدامات مؤثر و بزرگ در استان و کشور بود که تحسین همگان را به همراه داشت.

فرماندار گناوه از زحمات و تلاش‌های همه دستگاه‌هایی که در دوران شیوع کرونا برای حفظ سلامت مردم جهاد گرانه تلاش می‌کنند تقدیر کرد و افزود: بسیاری از گروه‌ها، دستگاه‌ها و اقشار مختلف مردم در مقابله با ویروس کرونا با همکاری هم کار جمعی بزرگی را رقم زدند که قابل تقدیر است.

وی گفت: اینگونه تلاش‌ها، رفتارها، نوع دوستی‌ها، و همکاری و همیاری‌ها باید به عنوان درس و الگو برای آیندگان بازگو و ثبت شود تا الگو یی برای نسل‌های آینده باشد.

مهرجو با اشاره به اینکه در حال حاضر شهرستان گناوه در وضعیت قرمز کرونایی است یادآور شد: از همه اقشار مردم شهرستان گناوه درخواست می‌کنیم همچنان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مدافعان سلامت و مسئولان را در مقابله با این ویروس یاری و کمک کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمردم گناوه در اقدامات خیرخواهانه پیشگام هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.