قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

مردم کهگیلویه و بویراحمد برای تزریق دز سوم واکسن مراجعه کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مردم کهگیلویه و بویراحمد برای تزریق دز سوم واکسن مراجعه کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، سید جواد هاشمی ظهر شنبه در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا افزود: با توجه به شیوع سویه امیکرون در برخی کشورها و مشاهده آن در کشور و قدرت سرایت پذیری بیشتر این سویه، باید تزریق دز سوم واکسن انجام و پروتکل‌های بهداشتی نیز بیش از گذشته رعایت شود.

وی با بیان اینکه مردم همچنان باید ماسک بزنند، گفت: در مدارس نیز باید پروتکل‌ها بیش از گذشته رعایت شده و مدیران مدارس و معلمان مراقب سلامت دانش آموزان باشند.

هاشمی افزود: تأمین منابع برای رفع مطالبات بخش درمان انجام شده و رئیس جمهور بر تأمین منابع برای مطالبات بخش درمان تاکید دارند.

وی اظهار داشت: اکنون که در مدارس استان امتحانات دانش آموزان به صورت حضوری و در زمان تعیین شده برگزاری می‌شود باید سلامت دانش آموزان در اولویت باشد.

هاشمی تصریح کرد: صدا و سیما و رسانه‌های گروهی استان در آگاهی بخشی برای مقابله با کرونا نقش کلیدی دارند و مردم نیز باید اطلاعات و اخبار را از منابع آگاه دریافت و کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمردم کهگیلویه و بویراحمد برای تزریق دز سوم واکسن مراجعه کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − دو =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.