قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

مردم کردستان همچنان ارادتمند راه شهدا و پای کار انقلاب هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مردم کردستان همچنان ارادتمند راه شهدا و پای کار انقلاب هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، اسماعیل زارعی کوشا روز یکشنبه در مراسم چهلم شهیده فاطمه اسدی در سنندج اظهار کرد: تلاش‌ها و توفیق ستاد تفحص شهدا مایه غبطه هر انسان آزاده ای است.

وی افزود: همان طوری که مقام معظم رهبری پیرامون شهادت حاج قاسم فرمودند که «شهادت حاج قاسم به جهانیان نشان داد که انقلاب ما همچنان زنده است و زنده بودن انقلاب ما را به رخ جهانیان کشید.» تفحص و تشییع شهیده فاطمه اسدی نیز به جهانیان نشان داد که مردم کردستان همچنان ارادتمند راه شهدا و پای کار انقلاب هستند.

زارعی کوشا اظهار داشت: تشییع باشکوه پیکر مطهر شهیده فاطمه اسدی در سنندج یک بار دیگر شهید پروری و ایمان و اصالت این مردم را به اثبات رساند.

وی افزود: شهیده فاطمه اسدی نماد یک زن کرد غیور و شجاع است و برای تاریخ کردستان افتخار بزرگ و ماندگاری است لذا امیدواریم توفیق راه شهدا برای ما حاصل شود.

استاندار کردستان در پایان سخنان خود خطاب به مدیران استان اظهار کرد: پیروی راه شهدا برای مدیران در خدمت شبانه روزی به مردم است و امیدواریم همه ما ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

مردم کردستان همچنان ارادتمند راه شهدا و پای کار انقلاب هستند

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان نیز در این مراسم گفت: تاریخ شهادت مظلومانه شهیده فاطمه اسدی توسط گروهک‌های ضد انقلاب را گواهی خواهد داد و سند این جنایت برای همیشه در ذهن مردمان این سرزمین خواهد ماند.

سردار سید صادق حسینی افزود: امروز جمع شده ایم تا مراسم چهلمین روز به خاک سپاری بانویی را گرامی بداریم که سال‌های متمادی از خانه و کاشانه خود به واسطه ظلم دشمنان و بدخواهان این انقلاب دور بود.

وی خاطرنشان کرد: سال‌های متمادی این مدعیان دروغین و پیاده نظام‌های آمریکای جنایت کار و صدام امنیت مردم در این منطقه را نشانه گرفته بودند تا شاید با این جنایت‌ها بتوانند در مقابل انقلاب تازه به پیروزی رسیده ما ضربه وارد کنند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: امروز هم این دشمنان در تلاش هستند تا با بر هم زدن امنیت در این خطه از کشور از سرمایه گذاری و پیشرفت آن جلوگیری کنند اما خون پاک شهدای ما در هر زمان مانع از اجرایی شدن نقشه‌های شوم آنها خواهد بود.

سردار حسینی افزود: دشمنان مردمان این سرزمین شعار دفاع از خلق کرد را به سینه می‌زنند در حالی که خلاف آن را به مردم ثابت کردند و نشان دادند که آنها فقط به دنبال منافع خود در این منطقه بوده و هستند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: حادثه سیرانبند و تفحص پیکر پاک شهیده فاطمه اسدی و به شهادت رساندن جوانان این منطقه همگی نشان از جنایت‌های آنان در حق مردمان این دیار است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمردم کردستان همچنان ارادتمند راه شهدا و پای کار انقلاب هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.