قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مردم خراسان‌جنوبی‌ ۲۲۰ میلیون تومان کتاب خریدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مردم خراسان‌جنوبی‌ ۲۲۰ میلیون تومان کتاب خریدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مردم خراسان‌جنوبی‌ ۲۲۰ میلیون تومان کتاب خریدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

محمود رمضانی در گفت‌وگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: مردم خراسان‌جنوبی در طرح پاییزه فروش کتاب بیش از ۲۲۰ میلیون تومان کتاب خریداری کردند.

معاون امور فرهنگی و رسانه فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: در مدت اجرای طرح پاییزه فروش کتاب ۶ هزار و ۲۶۶ جلد کتاب توسط ۱۲ کتابفروشی عضو این طرح به فروش رسید.

رمضانی با اشاره به اینکه میزان فروش کتاب در این طرح نسبت به طرح پاییزه از رشد قابل توجهی برخوردار بوده است، ادامه‌داد: فروش بالغ بر یک میلیارد و ۶۹۵ میلیون ریال در طرح تابستانه کتاب خراسان‌جنوبی به فروش رفت.

وی گفت: در طرح‌های فروش کتاب معمولاً بعد از دو- سه ماه طلب کتاب فروشی‌ها تصفیه می‌شود و از طرح‌های قبلی، کتاب‌فروشی‌ها طلبی ندارند.

معاون فرهنگی و امور رسانه فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: در طرح پاییزه فروش کتاب مردم خراسان‌جنوبی بیشتر کتاب‌های عمومی خریداری کردند که امیدواریم به افزایش سرانه مطالعه در شب‌های قرنطینه کرونایی کمک کند.

معاون فرهنگی و امور رسانه فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی با بیان اشاره به اینکه هدف از اجرای طرح‌های فروش کتاب در فصول مختلف سال ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از کتابفروشی‌های استان و همچنین رونق بازار نشر است، یادآور شد: در طرح پاییزه کتاب سقف مجاز خرید برای هر علاقمند به کتاب تا ۲۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده بود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمردم خراسان‌جنوبی‌ ۲۲۰ میلیون تومان کتاب خریدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.