قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مردم با احتیاط تر وارد بورس شوند

مردم با احتیاط تر وارد بورس شوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مردم با احتیاط تر وارد بورس شوند

اقتصاد ایران: عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: با توجه به تجربه تلخ سرمایه‌گذاری در موسسات اعتباری، به عنوان عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به مردم توصیه می‌کنم با احتیاط وارد بورس شوند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران ، سید غنی نظری عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی  با اشاره به گرایش مردم نسبت به بازار بورس،گفت: شاخص بورس در این ماه ها رشد خوبی داشته اما با توجه به اینکه نمی توان آینده شفافی از بورس متصور بود باید به مردم توصیه کرد؛ سرمایه های مازادشان را در بورس سرمایه گذاری کنند.

گزارش بورسی وزیر اقتصاد به هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت

وی در همین راستا افزود:مردم نباید خانه و خودرو خود را که سرمایه‌های اصلی آن‌ها است به امید دستیابی به سود بیشتر بفروشند و در بورس سرمایه‌گذاری کنند چراکه هیچ‌ فردی از آینده بورس خبر ندارد، درواقع نمی‌توان گفت و تضمین کرد که  این شرایط مساعد برای بورس در طولانی مدت ادامه دارد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه قیمت سهام برخی از نمادها چند برابر ارزش ذاتی آن شده است، ادامه داد: با توجه به تجربه تلخ سرمایه‌گذاری در موسسات اعتباری، به عنوان عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به مردم توصیه می‌کنم با احتیاط وارد بورس شوند.

نظری بیان داشت: مجلس می تواند از بعد نظارتی استفاده کند و درصورت وجود خلاء قانونی با مصوبه ای آن را برطرف کند اما مدیریت بورس با دولت است و دولت باید آینده روشن و شفافی را برای بورس رقم زند و از سرمایه های مردمی صیانت کرده و نسبت به سرمایه‌های مردم نگاه متعهدانه داشته باشد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمردم با احتیاط تر وارد بورس شوندنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.