قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مرحله دوم کمک مومنانه در آران و بیدگل با توزیع 1100 بسته لوازم‌التحریر ادامه دارد

مرحله دوم کمک مومنانه در آران و بیدگل با توزیع ۱۱۰۰ بسته لوازم‌التحریر ادامه دارد- اخبار کاشان – اخبار استانها اقطاع نیوز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مرحله دوم کمک مومنانه در آران و بیدگل با توزیع ۱۱۰۰ بسته لوازم‌التحریر ادامه دارد- اخبار کاشان – اخبار استانها اقطاع نیوز

سرهنگ حسین فخرل در گفت‌وگو با خبرنگار اقطاع نیوز در آران و بیدگل، ضمن اشاره به توزیع بن‌های خرید ویژه دانش آموزان بی‌بضاعت در قالب رزمایش کمک مومنانه اظهار داشت: تاکنون ۶۰۰ بسته لوازم‌التحریر میان دانش‌آموزان بی‌بضاعت تهیه و میان آنان توزیع شده است.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی شده است تا ۵۰۰ بسته لوازم‌التحریر دیگر نیز تهیه و میان دانش‌آموزان بی‌بضاعت توزیع شود، افزود: این بسته‌های لوازم‌التحریر به همت خیران، قرارگاه بسیج سازندگی و اقشار مختلف مردم تهیه شده که در اختیار جامعه هدف قرار داده می‌شود.

فرمانده سپاه شهرستان آران و بیدگل ضمن اشاره به اجرای طرح‌های بن ولایت و بن محرم ابراز داشت: در این طرح‌ها که در قالب رزمایش کمک مومنانه صورت پذیرفته میان نیازمندان و بسیجیان بن‌هایی به ارزش ۲۱۰هزار تومان توزیع می‌شود و از مرکز مورد قرارداد اقلام مورد نیاز خود را خریداری می‌کنند.

وی با بیان اینکه در طرح ولایت یک هزار بن و در طرح محرم ۵۰۰ بن تهیه و به جامعه هدف توزیع شد، گفت: این طرح‌ها به حوزه‌های مقاومت تخصیص داده شد و حوزه‌ها مقاومت نیز به پایگاه‌های مقاومت اختصاص می‌دهد و یک هزار و ۵۰۰ بن در این قالب به جامعه هدف اختصاص پیدا می‌کند.

فخرل با بیان اینکه مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در شهرستان آران و بیدگل در دهه آخر ماه صفر اجرایی می‌شود، تصریح کرد: گام دوم رزمایش سراسری کمک مومنانه در شهرستان آران و بیدگل در سه مرحله اجرایی شده است که مرحله اول اجرا و مرحله دوم آن در حال انجام است.

انتهای پیام/۸۰۱/ زآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمرحله دوم کمک مومنانه در آران و بیدگل با توزیع ۱۱۰۰ بسته لوازم‌التحریر ادامه دارد- اخبار کاشان – اخبار استانها اقطاع نیوزنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.