قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

مراقبت‌های کرونایی در فصل امتحانات/سلامت دانش‌آموزان خط قرمز است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مراقبت‌های کرونایی در فصل امتحانات/سلامت دانش‌آموزان خط قرمز است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

محمد علی واقعی در گفت و گو با اقطاع نیوز با اشاره به حضوری بودن امتحانات دوره اول و دوم متوسطه اظهارکرد: برای امتحانات پایان نوبت اول دانش آموزان همه تدابیر در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تأمین سلامت دانش آموزان و کارکنان و معلمان در نظر گرفته شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: به مدیران مدارس توصیه کرده‌ایم که امتحانات را در سالن‌های ورزشی و نمازخانه‌های مدارس برگزار کنند و فاصله صندلی‌ها با یکدیگر حدأقل یک متر و ۸۰ سانت باشد.

واقعی ادامه‌داد: از طرف دیگر تأکید شده که برگزاری امتحانات پایه‌های مختلف به گونه‌ای با فاصله زمانی از هم برگزار شود که در مدرسه شاهد تجمع نباشیم.

وی با اشاره به اینکه نگرانی ما بابت تجمع دانش آموزان بعد از پایان امتحانات است، یادآور شد: برای پیشگیری از این موضوع نیازمند همکاری و هماهنگی والدین هستیم تا بلافاصله بعد از پایان امتحان، فرزند خود را به خانه منتقل کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در زمینه عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برخی از مدارس، مواردی بوده که تذکر داده و رفع شده است.

واقعی در زمینه تأمین ماسک و مواد ضدعفونی کننده در مدارس خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: دانش آموز باید با خود ماسک و مواد ضدعفونی کننده همراه داشته باشد ولی ما نیز به مدارس توصیه کرده‌ایم که به تعداد ۱۰ درصد دانش آموزان ماسک تأمین کنند تا در صورت نیاز دانش آموز مورد استفاده قرار گیرد.

وی ادامه داد: در مورد دانش آموزان ابتدایی از آنجایی که ارزیابی‌ها توصیفی است به صورت طبیعی بحث امتحان را نداریم.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی یادآور شد: ما دانش آموزان عزیز را مانند فرزندان خودمان می‌دانیم و حفظ سلامتی آنان برای ما بسیار حائز اهمیت است که این مهم با تدابیر ما به عنوان متولیان آموزش و پرورش، رعایت خود دانش آموز و مراقبت والدین محقق می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمراقبت‌های کرونایی در فصل امتحانات/سلامت دانش‌آموزان خط قرمز است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 2 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.