قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
دادستان نظامی استان هرمزگان معرفی شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مراسم معارفه رئیس بیمارستان های تامین اجتماعی کرمانشاه برگزار شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مراسم معارفه رئیس بیمارستان های تامین اجتماعی کرمانشاه برگزار شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، بعد از ظهر امروز طی مراسمی در سالن آمفی تئاتر کانون پرورش فکری کودکان کرمانشاه با حضور مدیران تأمین اجتماعی استان؛ نادر منصفی به عنوان رئیس بیمارستان شهدا، کیوان وسطی به عنوان بیمارستان حضرت معصومه (س) و سمیرا عبدالمحمدی به عنوان سرپرست درمانگاه اسلام آباد غرب معرفی شدند.

رئیس اسبق بیمارستان حضرت معصومه (س) کرمانشاه در این مراسم مشارکت در انجام امور را رمز موفقیت دوران مدیریت خود دانست و گفت: این بیمارستان طی سال‌های اخیر موفق به اخذ لوح مدیریت سبز بیمارستانی شده است.

نادر منصفی محوریت فعالیت بیمارستان حضرت معصومه را زنان و زایمان و کودکان عنوان کرد و ادامه داد: آمار مرگ و میر مادران باردار و نوزادان در این بیمارستان پایین‌تر از نرم کشوری بوده که حاکی است توجه ویژه به این موضوع است.

وی افزود: بیمارستان حضرت معصومه (س) کرمانشاه در این رابطه موفق به اخذ عنوان بیمارستان دوستدار کودک و مادر شده است.

گفتنی است؛ پیش از این نادر منصفی رئیس سابق بیمارستان حضرت معصومه (س) و کیوان وسطی مدیر سابق درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان اسلام آباد غرب بوده‌اند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمراسم معارفه رئیس بیمارستان های تامین اجتماعی کرمانشاه برگزار شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.