قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مراجعه حضوری به پلیس راه ایلام برای صدور مجوز تردد ممنوع است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مراجعه حضوری به پلیس راه ایلام برای صدور مجوز تردد ممنوع است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مراجعه حضوری به پلیس راه ایلام برای صدور مجوز تردد ممنوع است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، رضا همتی زاده اظهار کرد: برابر دستورات صادره فقط کارکنان ادارات دولتی که محل سکونت و اشتغال آنان در دو شهرستان قرار دارد و افرادی که نوبت عمل جراحی دارند و کسانی که دارای احضاریه از مقام قضائی برای موعد مقرر هستند، مجوز تردد صادر می‌شود.

وی افزود: غیر از سه گروه تعیین شده بالا مجوز تردد برای هیچ کسی صادر نمی‌شود.

همتی زاده در تشریح ساز و کار اجرای این موضوع گفت: تمامی دستگاه‌های دولتی باید از طریق فرمانداری شهرستان، لیست کامل کارکنان خود را که محل اشتغال و سکونت آنان در دو شهرستان قرار دارد، تنها از طریق سیستم اداری به پلیس راه استان ارسال تا در خصوص صدور مجوز تردد برای آنان اقدام شود.

رئیس پلیس راه استان همچنین گفت: هر یک از ادارات باید مشخصات کارمندان و کد ملی و همچنین مشخصات کامل وسیله نقلیه و مسیر تردد را در درخواست‌ها درج کنند.

وی در پایان گفت: هدف اجرای طرح به حداقل رساندن ترددها بوده و تنها به ترددهای بسیار ضروری اجازه داده می‌شود و هیچکس حق مراجعه حضوری به پلیس راه استان را نداشته و تنها از طریق سیستم اداری برای کارکنانی که تقاضای تردد دارند صادر می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمراجعه حضوری به پلیس راه ایلام برای صدور مجوز تردد ممنوع است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.