قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
واگذاری زمین های دولتی به افراد خاص پذیرفتنی نیست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مراجعه به محاکم قضایی در زمان محدودیت های کرونایی ضروری نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مراجعه به محاکم قضایی در زمان محدودیت های کرونایی ضروری نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، هادی هاشمیان بعدازظهر شنبه در جلسه مقابله و پیشگیری از کرونا گلستان اظهارکرد: قوه قضائیه بخش نامه فعالیت‌های قضائی را به سراسر کشور ارسال کرده و به استان هم این موضوع ابلاغ شده است.

وی افزود: حضور مردم در دو هفته ابتدایی آذر در محاکم ضروری نیست و دفاتر خدمات الکترونیکی هم برای به کارهای ضروری و فوری پیش بینی شده است.

هاشمیان ادامه داد: مردم از تضییع حقوق خود در عدم مراجعه به دادگاه‌ها نگران نباشند زیرا دستگاه قضائی دغدغه‌های مردم را درک کرده و پروتکل‌های بهداشتی در اولویت هستند.

وی بیان کرد: آرامش و سکون و سلامتی مردم برای ما اولویت دارد لذا برای محاکمی که از قبل تعیین وقت شده الزامی به حضور نیست و از طرف دیگر آن رأی در قابل تجدیدنظر است.

رئیس کل دادگستری گلستان با تأکید بر ممنوعیت برگزارسی مراسم عروسی و عزا در استان، اظهارکرد: تاکنون چندین پرونده در خصوص اتهام تهدید بهداشت عمومی در استان تشکیل شده لذا از مردم می‌خواهیم دستورالعمل‌ها را رعایت کرده و گرنه با آنها برخورد خواهد شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمراجعه به محاکم قضایی در زمان محدودیت های کرونایی ضروری نیست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.