قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مدیریت نامناسب دولت وضعیت نامناسب بازار سرمایه را تشدید کرد/ مجلس پیگیر مالباختگان بورسی است

مدیریت نامناسب دولت وضعیت نامناسب بازار سرمایه را تشدید کرد/ مجلس پیگیر مالباختگان بورسی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مدیریت نامناسب دولت وضعیت نامناسب بازار سرمایه را تشدید کرد/ مجلس پیگیر مالباختگان بورسی است

حسن شجاعی در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی اقطاع نیوز، با تاکید بر اینکه پیگیری وضعیت بازار سرمایه با هدف احقاق حقوق مالباختگان در دستور کار مجلس به ویژه کمیسیون اصل ٩٠ قرار دارد، گفت: متاسفانه فضای هیجانی برای حضور مردم در بورس در بازه‌‌ای از زمان شکل گرفت و عده بسیاری در پی آن متضرر شدند.

نماینده مردم ابهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت در حوزه مدیریت بازار سرمایه عملکرد خوبی نداشت، افزود: متاسفانه نحوه مدیریت غیرصحیح دولت به هیجان شکل گرفته در بازار سرمایه دامن زد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه عده بسیاری از نحوه مدیریت در بازار سرمایه متضرر شده و اموال خود را از دست داده‌اند، تصریح کرد: متاسفانه عدم آشنایی با سازوکار بورس میزان خسارت دیدگی افراد از نوسانات بازار را بیشتر کرده است.

شجاعی با بیان اینکه افراد بسیاری که تجربه کار بورسی نداشته‌اند از ابتدای سال جاری ضررهای هنگفتی کرده‌اند، گفت: مردم به اعتبار مهیا بودن فضای بازار سرمایه در این بازار حاضر شده و سرمایه‌گذاری کردند.

وی ادامه داد: ورود دولت و شخص رئیس جمهور به موضوع بازار سرمایه نیز قوت قلب دیگری برای مردم جهت حضور در بازار سرمایه بوده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه تا حدودی ضررهای مردم در بازار سرمایه پس از ورود مجلس کنترل شد، گفت: باید با تشدید پیگیری‌ها ضررهای وارده به مردم در نتیجه حضور در بازار سرمایه جبران شود.

شجاعی یادآور شد: قطعا کمیسیون اصل ٩٠ مجلس باز هم پیگیر وضعیت بازار سرمایه بوده و در این راستا کوتاهی نخواهد کرد.

انتهای پیام/۴١۵١/آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمدیریت نامناسب دولت وضعیت نامناسب بازار سرمایه را تشدید کرد/ مجلس پیگیر مالباختگان بورسی استنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.