قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مدیرکل ارشاد: کتابفروشان جنوب کرمانی در طرح زمستانه کتاب ثبت نام کنند

مدیرکل ارشاد: کتابفروشان جنوب کرمانی در طرح زمستانه کتاب ثبت نام کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مدیرکل ارشاد: کتابفروشان جنوب کرمانی در طرح زمستانه کتاب ثبت نام کنند

حسین اسحاقی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اقطاع نیوز زمان ثبت نام در این طرح را ۲۶ بهمن ماه  سال جاری عنوان کرد و افزود: ثبت نام این طرح تا پنجم اسفندماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: کتابفروشان با مراجعه به سامانه اینترنتی tarh.ketab.ir نسبت به ثبت نام در طرح زمستانه کتاب ۱۳۹۹ اقدام کنند.

اسحاقی با بیان اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال ۱۳۹۴برای هدفمندکردن یارانه نشر طرح های فصلی فروش کتاب را آغاز کرده است، اظهارداشت: در این طرح ها کتابفروشی ها می توانند روی فروش کتاب به خریداران تخفیف بدهند و مبلغ تخفیف داده شده را از وزارت خانه دریافت نمایند.

وی با بیان اینکه موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران با هدف حمایت از کتابفروشان چهار طرح فصلی برگزار کرده است، گفت: در این طرح‌ها کتابفروشی‌هایی که شرایط لازم را داشته باشند می توانند پس از ثبت نام کتاب‌های خود را که با شرایط تعیین شده مطابقت داشته باشند به خریداران بفروشند. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان اظهار داشت: کتابفروشی‌هایی که در طرح زمستانه کتاب مشارکت داشته باشند با یارانه۲۵درصدی می توانند کتاب های عمومی، کودک و نوجوان و دانشگاهی به مخاطبان ارائه کنند.

وی بیان کرد: کتابفروشی‌های عضو طرح‌های قبلی برای تایید شرکت در طرح زمستانه کتاب۹۹ نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و کافی است با مراجعه به پنل کاربری خود شرایط شرکت در طرح را تایید و اطلاعات خود را کنترل و ویرایش نمایند. 

اسحاقی سقف خرید برای هر خریدار در طرح زمستانه کتاب امسال را همچون طرح پاییزه ۲۰۰هزار تومان اعلام کرد و گفت: خریداران می‌توانند از ۲۵ درصد یارانه خرید کتاب در این طرح بهره‌مند شوند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمدیرکل ارشاد: کتابفروشان جنوب کرمانی در طرح زمستانه کتاب ثبت نام کنندنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.