قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مدیران توییتر باید به‌عنوان تروریست‌های سایبری تعقیب قضایی شوند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مدیران توییتر باید به‌عنوان تروریست‌های سایبری تعقیب قضایی شوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مدیران توییتر باید به‌عنوان تروریست‌های سایبری تعقیب قضایی شوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، جمعی از فعالان فضای مجازی خراسان رضوی در نامه‌ای سرگشاده از ریاست قوه قضائیه خواستند که مدیران توئیتر به‌عنوان تروریست‌های سایبری تعقیب قضائی شوند. متن نامه به شرح ذیل است:

جناب آقای سیدابراهیم رئیسی
ریاست محترم قوه قضائیه

امروز بر کسی پوشیده نیست که فضای مجازی سرمنشأ بسیاری از خدمات شده و در صورت غفلت از شرارت دشمنان کشور، منشأ اشاعه ویروس تفرقه و خشونت و آشوب در خانواده‌ها و اجتماع می‌شود!
این روزها که مکر الهی گریبان‌گیر مکاره‌ای عالم شده و ترامپ تروریست، ساختار انتخاباتی آمریکا را متقلب می‌خواند و طرفدارانش دست به تجمع و اعتراض و آشوب زده‌اند، صفحات او در شبکه‌های اجتماعی خصوصاً توئیتر، بسته شده است!
کاری که در سال ۸۸ عکسش در ایران انجام شد!
یعنی دولت اوباما و به اعتراف کلینتون، وزیر خارجه وقت در کتاب خاطراتش، توئیتر مأمور بود به اشاعه دروغ تقلب و در خاطرات مدیران توئیتر هم به این نکته اذعان شده است!
این تشویق به خشونت، در سال‌های ۹۶ و ۹۸ توسط توئیتر، اینستاگرام و تلگرام تکرار شد.
حالا با اقدام توئیتر علیه ترامپ، رئیس‌جمهور قانونی آمریکا، دم خروس آزادی بیان‌شان نمایان شده و وقت مناسبی است برای دادخواهی حقوق مردم ایران!
هرچند امید خیر داشتن به نظامات حقوقی بین‌المللی در احقاق حق مظلوم، زیادی خوش‌بینانه است ولی فرصتی است برای رسانیدن پیام حق به گوش بیداردلان جهان و تعقیب قضائی به‌عنوان تروریست‌های سایبری.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمدیران توییتر باید به‌عنوان تروریست‌های سایبری تعقیب قضایی شوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.