قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۱۱۹ برنامه برای غنی سازی فراغت دانش آموزان در مازندران طراحی شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مدارس ۳ شهرستان قرمز کرونایی مازندران تعطیل است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مدارس ۳ شهرستان قرمز کرونایی مازندران تعطیل است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، علیرضا سعدی پور اظهار داشت: تمامی مدارس در شهرستان‌های ساری، آمل و بهشهر تعطیل بوده و همه مراحل آموزشی در این سه شهرستان باید تا پایان محدودیت‌های کرونایی به صورت مجازی و غیرحضوری دنبال شود.

وی با بیان اینکه این تصمیم براساس بخشنامه وزارت آموزش و پرورش است، ادامه داد: بازگشایی مدارس در شهرهای قرمز کرونایی باید بر حسب ضرورت و موردی باشد اما هیچ فعالیت آموزشی در آن انجام نشود.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران تاکید کرد: در شهرستان‌ها و شهرهایی که وضعیت همه‌گیری ویروس کرونا به رنگ نارنجی و زرد است مدارس باز هستند ولی فقط عوامل اجرایی باید در مدرسه حاضر باشند.

سعدی‌پور حضور معلمان را در مدارس این مناطق غیر ضروری دانست و افزود: معلمان در صورت تشخیص شخصی و برای استفاده از امکانات می‌توانند در مدرسه حاضر شوند اما اجباری برای آن وجود ندارد.

وی در مورد مدارسی کم جمعیت هم گفت: مدارس زیر ۵۰ نفر در شهرستان‌های قرمز باید تعطیل باشد و در شهرهای دیگر نیز بر اساس روال قبلی بوده و مدارس می‌توانند در صورت برخورداری معلم و دانش آموز از تجهیزات آموزشی کلاس‌ها را به صورت غیر حضوری برگزار کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش اظهار داشت: دانش‌آموزان فاقد تجهیزات هوشمند در مناطق قرمز کرونایی نیز از طرق بسته‌های آموزشی، آموزش تلویزیونی و یا دریافت درسنامه می‌توانند برای دوهفته آینده آموزش را دنبال کنند.

سعدی پور کیفیت کلاس‌های درس شبکه تلویزیونی را مطلوب توصیف کرد و افزود: خوشبختانه وزارت آموزش و پرورش از مجرب‌ترین معلمان کشور در این کلاس‌ها استفاده می‌کند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمدارس ۳ شهرستان قرمز کرونایی مازندران تعطیل است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.