شنبه , ۴ دی ۱۴۰۰
قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

مدارس ابتدایی برای شیوع کرونا باید بیشتر مورد نظارت و کنترل باشند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مدارس ابتدایی برای شیوع کرونا باید بیشتر مورد نظارت و کنترل باشند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، سید جواد هاشمی بعدازظهر شنبه در ستاد استانی مقابله با کرونا افزود: همچنین باید نظارت بیشتری بر دانش آموزان در روستاها انجام شود و دانشگاه علوم پزشکی و آموزش و پرورش استان حمایت لازم در تأمین ماسک و اقلام مورد نیاز برای پیشگیری از کرونا را در این مناطق داشته باشند.

وی با بیان اینکه در پذیرش مسافران نیز باید نظارت و کنترل‌ها بیشتر شود و مسئله واکسیناسیون آنها مورد توجه باشد، گفت: با توجه به شیوع ویروس جدید در برخی کشورها باید مراقبت‌ها بیشتر شده و فاصله گذاری اجتماعی نیز همراه با رعایت پروتکل‌ها انجام شود.

هاشمی اظهار داشت: شش کارگروه تشکیل شده و نقشه راه یک ساله پیشگیری و مبارزه با کرونا در دستور کار دارد و دیدگاه‌ها و پیشنهادات در این کارگروه‌ها برای مقابله هر چه بهتر با کرونا و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برنامه ریزی خواهد شد.

وی تاکید کرد: در خصوص تجمعات به خصوص عروسی‌ها و مراسم تشییع و ختم نیز باید نظارت‌ها و کنترل‌های بیشتری به عمل آید.

هاشمی افزود: با توجه به اینکه فعالیت گروه‌های مختلف افزایش پیدا کرده و فضاهای آموزشی حضوری شده است باید نظارت بیشتری انجام شود تا زمینه شیوع کرونا افزایش نیابد.

وی تصریح کرد: ۸۸ نفر بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان بستری هستند، که از این تعداد، ۱۶ نفر در بخش ویژه قرار دارند، و باید بدانیم که این شرایط با توجه به خاصیت غیرقابل پیش بینی بودن ویروس کرونا و رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی از سوی برخی شهروندان شکننده است و ضرورت دارد مراقبت بیشتری نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمدارس ابتدایی برای شیوع کرونا باید بیشتر مورد نظارت و کنترل باشند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 13 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.