قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
محصولات بهداشتی تولیدی دانشگاه آزاد قزوین به‌زودی رونمایی می‌شود

محصولات بهداشتی تولیدی دانشگاه آزاد قزوین به‌زودی رونمایی می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش گروه دانشگاه اقطاع نیوز، مرتضی موسی‌خانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین درباره اقدامات دانشگاه برای مبارزه با بیماری کرونا و جلوگیری از شیوع ویروس کووید – ۱۹ گفت : برنامه‌های آموزشی و مشاوره‌ای را برای حفظ روحیه کارکنان با همکاری گروه‌های روانشناسی این واحد دانشگاهی برگزار کردیم.

وی افزود: گروه‌های جهادی و بسیج دانشجویی واحد دانشگاهی قزوین به‌منظور ضد‌عفونی معابر و تهیه بسته‌های بهداشتی برای اقشار آسیب‌پذیر جامعه فعال شدند و علاوه بر این در مرکز تحقیقات این واحد دانشگاهی فعالیت‌هایی برای تولید محصولات بهداشتی آغاز شد که اکنون در مرحله تولید این محصولات هستیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین مطرح کرد: براساس دریافت‌های علمی تا زمانی که واکسن بیماری کرونا تولید نشود، جوامع انسانی با این ویروس همنشین و همراه هستند؛ بنابراین در این واحد دانشگاهی نیز برای ساخت چند محصول کاربردی بهداشتی برای ضدعفونی مکان‌های مختلف برنامه‌ریزی شده است که امیدوارم به‌زودی شاهد رونمایی از این محصولات باشیم.

وی افزود: با توجه به فعالیت شرکت‌های مختلف صنعتی در قزوین و رایزنی واحد دانشگاهی قزوین با آنها، توانستیم اقلام بهداشتی برای کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین، سازمان مرکزی و بیمارستان فرهیختگان تهیه کنیم که در یک قلم و در دو مرحله حدود ۳ هزار عدد ماسک برای بیمارستان فرهیختگان تهیه شد و برای سازمان مرکزی نیز با رایزنی توانستیم مواد ضدعفونی‌کننده تهیه کنیم.

وی در مورد راه‌اندازی نقاهتگاه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های این دانشگاه در راه‌اندازی نقاهتگاه را به فرمانداری اعلام کردیم که با تلاش‌هایی که از سوی کادر بهداشت و درمان قزوین صورت گرفت برای راه‌اندازی نقاهتگاه نیاز نشد و سعی شد تا حد امکان و ظرفیتی که داریم بر اساس مسئولیت‌هایی که به ما واگذار شده بود، انجام‌وظیفه کنیم.

موسی خانی در مورد کمک‌های مؤمنانه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین به افراد آسیب‌دیده و نیازمند اظهار کرد: در برنامه گل‌ریزان و تهیه مواد غذایی حدود ۳۰۰ بسته کمک مؤمنانه به ارزش حدود ۸۰ میلیون تومان شامل مرغ، برنج، تن ماهی، ماکارونی تهیه و در اختیار نیازمندان قرار گرفت.

محصولات بهداشتی تولیدی دانشگاه آزاد قزوین به‌زودی رونمایی می‌شود:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۷:۱۲:۱۴

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.