قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

محدودیت تردد در مرزهای خوزستان اعمال می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


محدودیت تردد در مرزهای خوزستان اعمال می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، صادق خلیلیان عصر امروز شنبه در نشست ستاد استانی مدیریت کرونا با تاکید بر آمادگی بیشتر برای مقابله با اومیکرون گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی حتی بیش از واکسیناسیون در این زمینه تأثیرگذار است.

وی با اشاره به اینکه تزریق دوز سوم واکسن می‌تواند تا ۹۰ درصد در برابر اومیکرون مصونیت ایجاد کند، تاکید کرد: باید علاوه بر تداوم واکسیناسیون در نوبت اول و دوم، همه افراد بالای ۱۸ سال که سه ماه از تزریق نوبت دوم واکسن‌شان گذشته برای تزریق دوز سوم اقدام کنند.

استاندار خوزستان بیان کرد: فرمانداران نیز نباید با صرف ارجاع نامه یا بخش‌نامه کار کنند و باید با جدیت با اقداماتی مانند تشکیل ستاد قرارگاه واکسیناسیون و دیگر اقدامات مورد نیاز برای توسعه واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ابعاد مختلف اقدام کنند.

وی افزود: همچنان ورود از مرزهای هوایی آزاد است و شرط ورود نیز تزریق دو دوز واکسن و داشتن تست PCR منفی است.

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه به مدت دو هفته در مرزهای زمینی و دریایی خوزستان محدودیت اعمال شده تصریح کرد: تنها گروه‌های هفت‌گانه اجازه تردد دارند.

وی با تاکید بر جلوگیری از برگزاری تجمع گفت: باید با جدیت بیشتری کنترل و محدودیت برگزاری مراسم عزا و عروسی انجام شود؛ همچنین پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌ها در مراکز عمومی به ویژه رستوران‌ها و پاساژها نیز باید به خوبی رعایت شود.

خلیلیان گفت: فرمانداران با جدیت باید بخش‌های ضعیف خود را برطرف کنند زیرا این موضوع در ارزیابی مدیران لحاظ می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمحدودیت تردد در مرزهای خوزستان اعمال می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هفده =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.