قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
محدودیت‌های 9گانه هفته اخیر استان همدان لغو شد

محدودیت‌های ۹گانه هفته اخیر استان همدان لغو شد- اخبار استانها – اخبار اقطاع نیوز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


محدودیت‌های ۹گانه هفته اخیر استان همدان لغو شد- اخبار استانها – اخبار اقطاع نیوز

به گزارش اقطاع نیوز از همدان، سید سعید شاهرخی ظهر امروز در ستاد استانی مقابله با کرونا، اظهار داشت:  پنج شهرستان‌  استان با وضعیت قرمز، سه  شهرستان نارنجی و یک  شهرستان  در وضعیت زرد به سر می‌برد. در استان شهر سفید نداریم.

وی تصریح کرد: پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری، عزاداری‌های ماه محرم، باید بر اساس پروتکل‌ها و با تاکید بر تصمیمات ستاد ملی کرونا باشد و از مردم شریف استان همدان تقاضا داریم اصول بهداشتی را رعایت و توجه ویژه‌ای به اجرای پروتکل‌های تنظیم شده ستاد استانی داشته باشند.

استاندار همدان با بیان اینکه تیم‌های نظارتی، بر رعایت پروتکل‌ها و فاصله‌گذاری اجتماعی نظارت بیشتری داشته باشند، ابراز کرد:   افرادی که سلامت جامعه را به خطر می‌اندازند، به مراجع قضایی معرفی شوند تا با آن‌ها برخورد قانونی شود.

شاهرخی با تاکید بر اینکه آموزش‌و پرورش استان برای بازگشایی مدارس در ۱۵ شهریور تدابیر لازم را بیاندیشد، تصریح کرد:  فعالیت‌های آموزشی در مناطق پرخطر، همچنان به صورت غیر حضوری و مناطق سفید به صورت حضوری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه هیات‌های عزاداری نیز  طبق تاکیدات مقام معظم رهبری، برنامه‌های خود را بر اساس پروتکل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار کنند، گفت: همه فعالیت‌ها به جز تالارها و رستوران‌ها، با رعایت نکات بهداشتی و مصوبات ستاد استانی، انجام شود.

انتهای پیام/۷۴۳/یآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمحدودیت‌های ۹گانه هفته اخیر استان همدان لغو شد- اخبار استانها – اخبار اقطاع نیوزنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.