قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
فعالیت باشگاه های بدنسازی ورامین منوط به رعایت پروتکل ها است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مجوز تمرین بدنسازی ورزشکاران صادر شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

محمد نوذری در گفت‌وگو با اقطاع نیوز با اشاره به شیوع کرونا و تعطیلی فعالیت‌های ورزشی، اظهار کرد: مجوز تمرینات بدنسازی ورزشکاران صادر شده و باشگاه‌های ورزشی آغاز به کار خواهند کرد.

وی اضافه کرد: مجوز مبارزه به ورزشکاران داده نشده است و این موضوع در برگزاری مسابقات، تمرینات و اردوها تأثیر خواهد گذاشت.

رئیس هیئت تکواندوی استان البرز گفت: ورزشکاران تکواندوکار پس از تعطیلی باشگاه‌های ورزشی آمادگی جسمانی و بدنسازی را در خانه دنبال کرده اند.

نوذری تاکید کرد: چند دوره مسابقه برای تکواندوکاران به ویژه در بخش پومسه و هان مادانگ در فضای مجازی برگزار شده است و ورزشکاران با ارسال فیلم از تمرینات خود در این مسابقات شرکت کرده اند.

وی همچنین گفت: مسابقه بین المللی نقاشی تحت عنوان «تکواندو و امید» ویژه رده‌های خردسالان و نونهالان نیز برگزار شده است که مدت ارسال آثار تا دهم خردادماه امسال بوده و در آینده‌ای نزدیک برگزیدگان انتخاب خواهند شد.

رئیس هیئت تکواندوی استان البرز ادامه داد: در جریان مسابقه بین المللی نقاشی تکواندو و امید، از شش کشور آثار نقاشی در مورد ورزش تکواندو و مبارزه با ویروس کرونا ارسال شده است، تعداد آثار ارسالی بیش از ۲۰۰ نقاشی بوده است.

نوذری در خصوص برگزاری مسابقات لیگ بین المللی مجازی که توسط خانه تکواندو دنبال شده و تکواندوکارانی از ۱۴ کشور جهان در رده‌های سنی مختلف در آن شرکت کرده اند، گفت: فیلم‌های ارسالی از تکواندوکاران در این عرصه به رقابت گذاشته می‌شود، دوشنبه هفته جاری نیز هفته چهارم این لیگ نیز به اتمام می‌رسد.

وی تاکید کرد: برگزاری مسابقات لیگ مجازی تا زمان عادی شدن شرایط و بازگشت ورزشکاران به مسابقات و مبارزه‌های رو درو تکواندوکاران ادامه خواهد داشت.

مجوز تمرین بدنسازی ورزشکاران صادر شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۵:۲۰:۱۳

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.