قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مجموعه ورزشی دیزین فاقد استانداردهای لازم است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مجموعه ورزشی دیزین فاقد استانداردهای لازم است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مجموعه ورزشی دیزین فاقد استانداردهای لازم است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

فتانه شکراللهی در گفت‌وگو با اقطاع نیوز با اشاره به اهمیت رعایت استاندارد در تجهیزات تفریحی اظهار کرد: سال گذشته و بر اساس وظیفه ذاتی خود بیش از یک هزار مورد بازرسی از تجهیزات تفریحی سطح استان البرز انجام دادیم که شامل ۴۴۸ زمین ورزشی، ۴۰ مهد کودک و ۴۰ خانه بازی می‌شد.

وی با اشاره به نامطلوب بودن سطح استاندارد تجهیزات تفریحی استان البرز، بیان کرد: متأسفانه بر اساس بازرسی‌های صورت گرفته در سال گذشته، حدود ۸۵ درصد از این تجهیزات فاقد استانداردهای لازم بودند.

مدیرکل استاندارد استان البرز با بیان اینکه شهرداری استان باید جلوی استفاده از این تجهیزات غیراستاندارد را بگیرند تا جان افراد به خطر نیفتد، خاطرنشان کرد: شهرداری‌ها باید تا پایان آذر ماه سال جاری استاندارد تمامی تجهیزات تفریحی اماکن وابسته به خود را پاس کنند.

وی با اشاره به مشکلات مجموعه ورزشی دیزین متذکر شد: چندین ایستگاه شامل تله‌کابین دره، تله‌کابین شاله، تله‌سیژ چمن و تله‌سیژ قله فاقد استانداردهای لازم است، لذا بهره‌برداری از کابل‌راه‌های بدون استاندارد دیزین خلاف قانون و مقررات محسوب می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمجموعه ورزشی دیزین فاقد استانداردهای لازم است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.