قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
متولدین هر ماه بیشتر از همه مجذوب چه ویژگی در شریک عاطفی خود می شوند؟

متولدین هر ماه بیشتر از همه مجذوب چه ویژگی در شریک عاطفی خود می شوند؟ – اقطاع نیوز | خواندنی ها


متولدین هر ماه بیشتر از همه مجذوب چه ویژگی در شریک عاطفی خود می شوند؟

کشش و جذابیت یکی از ارکان کلیدی روابط عاطفی است. تنها زمانی که به کسی جذب شده باشید است که دیگر از هیچ تلاشی فروگذار نیستید و عشق خود را به فرد مورد علاقه تان ابراز می کنید. با این حال، سخت می توان گفت که در وهله ی اول مجذوب چه ویژگی در شریک عاطفی تان شدید. از جذابیت ظاهری گرفته تا حس شوخ طبعی، آن ویژگی هر چیزی ممکن است باشد. اما شما از روی ماه تولدتان می توانید  به چیزهای زیادی درباره ی شخصیت خود پی ببرید و همینطور اینکه چه چیزهایی در اطرافیان تان مورد پسندتان هست یا نیست. مطمئناً در طول زندگی تان با افراد زیادی مواجه شده اید و هر فردی هم شاید به شیوه ی خودش متفاوت بوده است. با این حال، حتماً یک خصوصیت مشترک یا خاص هست که تا قلب شما نفوذ کند. برای پیدا کردن آن مطلب زیر را بخوانید تا ببینید بیشتر از همه چه چیزی در شریک عاطفی تان شما را به او جذب می کند.

۱- فروردین

فروردینی ها عاشق ماجراجویی و هیجان اند. شما جستجو کردن را دوست دارید و به آنچه هستید افتخار می کنید. با این حال، وقتی پای شریک عاطفی تان به میان باشد، این آرامش و متانت ذاتی او است که شما را در وهله ی اول مجذوب خود می سازد. از آنجایی که شما قدرت مهار و کنترل ذات پر شر و شور خود را ندارید، برایتان بسیار جذاب است که شریک عاطفی تان کمک کند به آرامش خاطر برسید.

۲- اردیبهشت

blank

اردیبهشتی ها به شریک عاطفی خود بسیار وفادارند و گرچه ممکن است خیلی طول کشد تا عاشق شوند، اما به طور قطع چیزی که بیشتر از همه آن ها را مجذوب خود می کند ثبات و تعادل شریک عاطفی شان است. از آنجایی که شما خود روابط عاطفی باثبات را می پسندید، اینکه شریک تان هم به دنبال همان باشد بیشتر از هر چیز دیگری شما را مجذوب خود می کند.

۳- خرداد

blank

خردادی ها سرخوش و آسان گیرند و بنابراین وقتی در رابطه هستند چیزی که بیشتر از همه در مورد شریک عاطفی شان آن ها را جذب می کند حس آزادی و اختیاری است که به آن ها می دهند.

۴- تیر

blank

برای تیر ماهی ها حمایت عاطفی مهم ترین چیز است. چون شما خود شخص حساسی هستید و بیشتر تصمیمات تان را دلی می گیرید، همان را هم از شریک عاطفی تان انتظار دارید. به همین دلیل تیرماهی ها شریک عاطفی را دوست دارند که به آن ها حس امنیت عاطفی دهد و در زمانی که گرفتار تنش و کشمکش هستند در کنارشان باشد.

۵- مرداد

blank

مردادی ها دنبال جلب توجه اند و نمی توانند کاری را بدون اندکی اغراق انجام دهند. با این حال، وقتی پای شریک عاطفی شان به میان باشد، دنبال کسی هستند که به جای زیاد کردن پیاز داغ، خونسرد رفتار کند و با زیرکی به قلب آن ها راه پیدا کند.

۶- شهریور

blank

شهریوری ها بی سر و صدا می جنگند و دوست دارند مسئولیت همه چیز را به عهده گیرند، امری که شاید تحسین برانگیز به نظر برسد اما فرد به مرور متوجه اضطراب زیادی می شود که به خاطر حجم زیاد کارها متحمل می شود. بنابراین شهریوری ها به احتمال زیاد تنها زمانی جذب شریک عاطفی شان می شوند که توجه و حمایتی که نیازمندش هستند را به آن ها دهد، البته بدون آنکه پیاز داغش را زیاد کنند.

۷- مهر

blank

مهری ها بیشتر تمایل به سبک زندگی دارند که در آن احساس کنند باید همه ی تصمیمات مهم زندگی شان را بگیرند. از آنجایی که شما به دنبال یک رابطه ی عاطفی سالم و متعادل با شریک عاطفی تان هستید، اغلب هر مشکل کوچکی در رابطه تان شما را مضطرب می کند. احتمالاً هم به همین دلیل است که جذب کسی می شوید که در مورد به عهده گرفتن مسئولیت ها و مدیریت موقعیت های دردسر آفرین از خود قاطعیت و اراده نشان دهد.

۸- آبان

blank

آبانی ها به این خاطر شریک عاطفی شان را دوست دارند که نیاز آن ها به آزادی و حریم شخصی را درک می کنند و به آن احترام می گذارند. آبانی ها می توانند بسیار مرموز باشند و اگر شما هم اینگونه هستید احتمالاً با کسی در رابطه هستید که شما را مجبور به پرده برداشتن از رازهایتان نمی کند.

۹- آذر

blank

عشق و علاقه به ماجراجویی اهمیت زیادی برای آذری ها دارد. شما شیفته ی جستجو و اکتشاف هستید و از هیچ چیز به اندازه ی آزادی لذت نمی برید. به همین دلیل اگر مجذوب کسی شوید، احتمالاً به خاطر علاقه ی مشابه آن ها به ماجراجویی و جستجو و اکتشاف خواهد بود.

۱۰- دی

blank

دی ماهی ها افراد منطقی هستند و بر سر مسائل عاطفی قمار نمی کنند. هر قدر که نگاه منطقی و عاقلانه ای به شغل خود دارند، بیشتر از آن به شریک عاطفی خود متعهدند. مسئولیت پذیری، نظم و خودکنترلی ویژگی هایی مورد علاقه ی دی ماهی ها هستند و اگر چیزی وجود داشته باشد که بتواند آن ها را جذب شریک عاطفی شان کند حس خانه و امنیت است.

۱۱- بهمن

blank

بهمن ماهی ها کسانی را دوست دارند که نه تنها به آزادی آن ها احترام می گذارند بلکه آن را به دیگران هم می بخشند. و به همین دلیل خیلی هم عجیب نیست که عاشق یا مجذوب کسانی شوید که عقایدی مشابه شما دارند.

۱۲- اسفند

blank

اسفندی ها خیالباف و عاشق غوطه ور شدن در رویای یک پایان خوش اند. با این حال، همین انتظارات اغلب باعث دل شکستگی آن ها می شود. به همین دلیل هیچ چیز به اندازه ی داشتن سلامت عقل و دید واقع بینانه نسبت به زندگی برای آن ها در مورد شریک عاطفی شان جذاب نیست. از آنجایی که خود نمی توانند از سرزمین رویا دل بکنند، قطعاً به دنبال شریک عاطفی هستند که در زندگی معقول و واقع بین باشد.آرشیو خواندنی ها | سرویس خبری اقطاع نیوزمتولدین هر ماه بیشتر از همه مجذوب چه ویژگی در شریک عاطفی خود می شوند؟نمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.