قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

متهم اصلی اخلال در بازار مرغ کرمان بازداشت شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


متهم اصلی اخلال در بازار مرغ کرمان بازداشت شد

اقطاع نیوز – گروه جامعه: دادستان کرمان از احضار تعدادی از دست‌اندرکاران صنعت مرغ و مسئولین اداره ذیربط استان به دادسرا و بازداشت یکی از متهمین اصلی و محوری در زمینه‌ی تهیه و توزیع مرغ، به اتهام اخلال در نظام تولید و توزیع مایحتاج عمومی مردم از طریق گران‌فروشی، احتکار و ایجاد انحصار خبر داد.

به گفته‌ی سالاری، برخی مدیران دولتی و مسئولین در زمینه‌ی مدیریت تولید و توزیع مایحتاج عمومی مردم ازجمله مرغ نیز به دادسرا احضار شده‌اند که با توجه به میزان نقش آنان در کمبود مایحتاج عمومی مردم تصمیم قضایی درخصوص آن‌ها اخذ خواهد شد.

وی تاکید کرد که کوچک‌ترین قصوری در شرایط جنگ اقتصادی از مسئولین پذیرفته و قابل قبول نخواهد بود.

 به گزارش اقطاع نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل دادگستری استان کرمان، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: «با توجه به مشکلات مردم شریف استان در زمینه‌ی تأمین مایحتاج عمومی، ازجمله مرغ در بازار، این دادستانی از باب رعایت حقوق مردم به این مبحث ورود کرده است».

دادخدا سالاری با اشاره به ورود دادستانی استان به مافیای مرغ در کرمان، بیان کرد: «با تشکیل پرونده در معاونت حقوق عامه دادسرای مرکز استان، تعدادی از دست‌اندرکاران صنعت مرغ و مسئولین اداره ذیربط استان به دادسرا احضار و یک نفر از متهمین اصلی و محوری در زمینه‌ی تهیه و توزیع مرغ با توجه به ادله و شواهد و تحقیقات میدانی به عمل آمده به اتهام اخلال در نظام تولید و توزیع مایحتاج عمومی مردم از طریق گران‌فروشی، احتکار و ایجاد انحصار به استناد بند ب ماده‌ی یک قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی بازداشت شد».

وی ادامه داد: «در همین رابطه چندین متهم دیگر نیز به همین اتهام احضار و قانون در خصوص آنان در آینده اعمال و اجرا خواهد شد».

دادستان کرمان با اشاره به احضار برخی مدیران دولتی و مسئولین ذیربط در زمینه‌ی مدیریت امر تولید و توزیع مایحتاج عمومی مردم ازجمله مرغ، افزود: «تعدادی از مسئولین در این رابطه احضار شده‌اند که با توجه به میزان نقش آنان در کمبود مایحتاج عمومی مردم از باب کم‌کاری، اهمال و ترک فعل در خصوص احضارشدگان اتخاذ تصمیم قضایی صورت خواهد گرفت و کوچک‌ترین قصوری در این شرایط جنگ اقتصادی از مسئولین پذیرفته و قابل قبول نخواهد بود».

سالاری اظهار کرد: «مدعی‌العموم به عنوان نماینده‌ی جامعه و مردم، بازخواست از مسئولین کم‌کار و بی‌انگیزه را وظیفه‌ی خود فرض کرده و در این رابطه با تمام قوا برای استیفای حقوق مردم حرکت خواهد کرد».

وی اضافه کرد: «حرکتی که در جهت مبارزه با اخلالگران در نظام اقتصادی برای تامین مایحتاج مردم در معاونت عامه دادسرای مرکز استان شروع شده است با تمام قوا ادامه می‌یابد و هرگز متوقف نخواهد شد و به اخلالگران هشدار داده می‌شود سرنوشت مشابهی در انتظار همه‌ی کسانی است که به قیمت گرسنگی مردم زراندوزی را پیشه‌ی خود ساخته‌اند ودر این مسیر هیچ خللی به وجود نخواهد آمد و این حرکت تا زمان تامین مایحتاج مردم تا حد امکان ادامه پیدا خواهد کرد». /پمتهم اصلی اخلال در بازار مرغ کرمان بازداشت شدنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.