قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
لیگ قهرمانان آسیا| سپاهان ۰ _ ۲ النصر/ کار سخت سپاهان برای صعود

لیگ قهرمانان آسیا| سپاهان ۰ _ ۲ النصر/ کار سخت سپاهان برای صعود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


لیگ قهرمانان آسیا| سپاهان ۰ _ ۲ النصر/ کار سخت سپاهان برای صعود

اقطاع نیوز – تیم سپاهان با نتیجه دو برصفر مقابل رقیب عربستانی خود تن به شکست داد.

به گزارش اقطاع نیوز ورزشی، النصر عربستان و سپاهان ایران که به ترتیب در جایگاه دوم و سوم جدول D رقابت های لیگ قهرمانان آسیا قرار دارند، امشب در استادیوم جاسم بن حمد دوحه در مقابل هم قرار خواهند گرفت.

دو تیم در این مسابقه سعی خواهند داشت با برتری مقابل یکدیگر موقعیت خود را در جدول گروه بهبود ببخشند.

ترکیب سپاهان:

پیام نیازمند، عزت الله پورقاز، گیورگ ولسیانی، امید نورافکن، دانیال اسماعیلی‌فر، مهدی کیانی، محسن مسلمان، سروش رفیعی، محسن الغسانی، محمد محبی و کی‌‌روش استنلی

ترکیب النصر:

برد جونز، سلطان عبدالله الغنم، عبدالله محمد مادو، حامد عبدالرزاق، عبدالرحمن احمد العبید، عبدالله محمد، پریرا، عبدالماجد، گونزالو مارتینز، خالد عیسی و عبدالفتاح اسیری

شرح گل:

سپاهان صفر – النصر ۱ (دقیقه ۲۹: عبدالرزاق حمدالله): ارسال دقیق گونزالو مارتینز از روی ضربه ایستگاهی سمت چپ میانه زمین به مقابل دروازه سپاهان را عبدالرزاق حمدالله با ضربه سر تبدیل به گل کرد.

 

سپاهان صفر – النصر ۲ (دقیقه ۴۸: عبدالرزاق حمدالله): حمله‌ای که سلطان الغنام از جناح راست محوطه جریمه سپاهان به وجود آورده و ارسالی که این بازیکن انجام داده بود را عزت‌الله پورقاز با دفع اشتباه به این مدافع راست پیشتاخته کوبید تا توپ مقابل پای عبدالرزاق حمدالله بیفتد و این بازیکن دومین گل خود و تیمش را به ثمر رساند.

شرح بازی:

دقیقه ۵: پاس در عمق کی‌روش استنلی در شرایط خوبی به محسن الغسانی رسید، اما این بازیکن از موقعیت استفاده نکرد تا مادو با گذاشتن پای خود مقابل ضربه مهاجم عمانی سپاهان این فرصت را مهار کند و توپ را به براد جونز برساند که البته در این صحنه طلایی پوشان اعتقاد به خطا داشتند.

دقیقه ۳۴: نزدیک بود النصر گل دوم را هم با نفوذ به قلب خط دفاعی سپاهان بزند، اما ضربه عبدالفتاح عسیری با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۳۶: شوت کی‌روش استنلی را براد جونز در اختیار گرفت.

دقیقه ۴۹: صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه النصر در برخورد دروازه‌بان این تیم با کی‌روش استنلی اتفاق افتاد که داور دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه ۵۳: حمدالله در آستانه به ثمر رساندن گل سوم النصر بود که تعادل خود را پشت محوطه جریمه سپاهان از دست داد تا طلایی پوشان صاحب توپ شوند.

دقیقه ۵۴: نزدیک بود روی اشتباه جونز سپاهان به گل برسد که مهاجمان این تیم از موقعیت به دست آمده استفاده نکردند تا توپ دفع شود.
دقیقه ۵۶: خالد الغنام فرصت عالی گلزنی را در موقعیت تک به تک با نیازمند هدر داد و شوت او با اختلاف کمی از کنار دروازه سپاهان راهی اوت شد.
دقیقه ۵۸: شوت محکم نیازمند از روی ضربه ایستگاهی راه دور در اختیار براد جونز قرار گرفت.

دقیقه ۶۴: محمد محبی فرصت خوبی با سرعت بالای خود خلق کرد، اما پاس او به کی‌روش استنلی و در ادامه پاس رو به عقب این بازیکن را سروش رفیعی به بیرون زد.
دقیقه ۶۵: شوت خطرناک عبدالفتاح عسیری از کنار دروازه سپاهان راهی اوت شد.
دقیقه ۶۷: محمد محبی موقعیت عالی گلزنی با نفوذ از بین مدافعان النصر به وجود آورد، اما شوت پای چپ او باز هم تبدیل به گل نشد و از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۵: سانتر دقیق مهدی کیانی از روی ضربه آزاد سمت راست زمین را محبی با ضربه سر زد که جونز با واکنش خوبی در سه مرحله توپ را جمع کرد.

دقیقه ۷۶: ارسال میرزایی از سمت راست زمین را محمد محبی با ضربه سر تبدیل به گل کرد، اما قبل از آن خطای مهاجم سپاهان روی مدافع النصر گرفته شده بود تا این گل مردود شود.
دقیقه ۷۸: شوت عبدالمجید الصلیهم دقت لازم را نداشت و از کنار دروازه سپاهان به بیرون رفت.
دقیقه ۷۹: ضربه ناگهانی مارتینز را نیازمند با شیرجه به سمت راست دروازه دفع کرد.

دقیقه ۸۵: حرکت تکنیکی نورافکن و ارسال زمینی او با شوت محکم میرزایی همراه شد، اما باز هم جونز با واکنش خوبی دروازه النصر را نجات داد و توپ را دفع کرد.

دقیقه ۳+۹۰: امید نورافکن از روی خط دروازه شوت مهاجم النصر را بیرون کشید و به کرنر فرستاد تا سپاهان گل سوم را دریافت نکند.

خبرهای داغ دیگر:آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزلیگ قهرمانان آسیا| سپاهان ۰ _ ۲ النصر/ کار سخت سپاهان برای صعودنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.