قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اصلاح نقطه حادثه خیز ورودی بهار به زودی در دستور کار قرار می گیرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

لغو محدودیت‌های کرونا در همدان/‏تالارها و رستوران‌ها همچنان تعطیل – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


لغو محدودیت‌های کرونا در همدان/‏تالارها و رستوران‌ها همچنان تعطیل – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سیدسعید شاهرخی پیش از ظهر شنبه در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا با بیان اینکه از همکاری مردم، تلاش‌های ستاد استانی و فداکاری کادر بهداشت و درمان استان همدان تشکر و قدردانی می‌کنیم، گفت: از مردم استان همدان تقاضا داریم اصول بهداشتی را رعایت و توجه ویژه‌ای به اجرای پروتکل‌های تنظیم شده ستاد استانی داشته باشند.

وی با بیان اینکه تیم‌های نظارتی باید بر رعایت پروتکل‌ها و فاصله گذاری اجتماعی نظارت بیشتری داشته باشند، گفت: افرادی که سلامت جامعه را به خطر می‌اندازند به مراجع قضائی معرفی شوند تا با آن‌ها برخورد قانونی شود.

شاهرخی با بیان اینکه آموزش و پرورش استان همدان باید برای بازگشایی مدارس در ۱۵ شهریور تدابیر لازم را بیاندیشد، گفت: فعالیت‌های آموزشی در مناطق پرخطر، همچنان به صورت غیر حضوری و مناطق سفید به صورت حضوری برگزار خواهند شد.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه هیئت‌های عزاداری طبق تأکیدات مقام معظم رهبری، برنامه‌های خود را بر اساس پروتکل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار کنند، افزود: از امروز تمام فعالیت‌ها به جز تالارها و رستوران‌ها، با رعایت نکات بهداشتی و مصوبات ستاد استانی، انجام شود.

وی با بیان اینکه برگزاری مجالس عزاداری و عروسی در رستوران‌ها و تالارها همچنان ممنوع است، گفت: به لحاظ شیوع کرونا ۵ شهرستان با وضعیت قرمز، ۳ شهرستان نارنجی و یک شهرستان زرد در استان همدان وجود دارد و شهر سفید در این زمینه نداریمآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزلغو محدودیت‌های کرونا در همدان/‏تالارها و رستوران‌ها همچنان تعطیل – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.